دانلود سریال South Park (1997–) 720p HDTV
مشاهده در iMDBIMDB
قسمت10
لیست جوایز
امتیاز و رتبه8.7
نظرات کاربران0

اشتراک گذاری

ژانر : انیمیشن , کمدی رده سنی : کارگردان : Trey Parker , Eric Stough , Matt Stone نویسنده : Trey Parker , Matt Stone , Brian Graden محصول : آمریکا رنگ : Color رونمایی : 13 August 1997 (USA) زمان : 22 دقیقه بودجه : - درآمد : -
خلاصه داستان : پارک جنوبی (به انگلیسی South Park)، یک مجموعه طنز پویانمایی آمریکایی است که از سال 1997 توسط شبکه تلویزیونی «مرکزی طنز – Comedy Central» پخش می‌شود. شخصیت های این سریال 4 بچه دبستانی بد دهن هستند: استن، کایل، کنی و کارتمن. در هر قسمت آنها با ماجراهای عجیبی روبرو می شوند: از دزیده شدن توسط موجودات فضایی گرفته تا خلاص شدن از شر برادر کوچک و سمج کایل. Matt Stone و Trey Parker همه کاره های این مجموعه هستند که نویسندگی و کارگردانی اونو انجام میدن و تقریبا به جای همه کاراکترها (به جز کاراکترهای مونث) حرف میزنند. مت استون و تری پارکر در ساوث پارک تقریبا همه چیز رو دستمایه طنزشون قرارمیدن: مسائل اجتماعی، سیاسی، مذهبی، شیوه زندگی آمریکایی و مسائل روز. اونها با زبان تند و گزندشون چیزهایی که به نظرشون اشتباه هست بیرحمانه نقد میکنن و مورد تحقیر و تمسخر قرار میدن. در مورد هر اپیزود این مجموعه میشه ده ها خط مطلب نوشت … از نظر فنی، پارک جنوبی یک انیمشن دو بعدی خیلی ساده و خام هست. به نظر میرسه هر کسی با کمترین امکانات بتونه چنین انیمیشنی بسازه. ولی علیرغم سادگی ظاهری چهره ها حالات درونی رو به بهترین وجه منتقل میکنن بطوریکه بیننده خیلی زود با کاراکترها و محیط ها میتونه ارتباط برقرار کنه و بعد از مدتی انقدر با اونها خو میگیرید که خودتان رو یک شهروند South Park محسوب میکنید.
« مشاهده همه جوایز »
Primetime Emmy Awards
2018
Nominee
Outstanding Animated Program
Trey Parker (executive producer/directed by) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (executive producer) ,
Eric Stough (producer) ,
Adrien Beard (producer) ,
Bruce Howell (producer) ,
Vernon Chatman (producer) ,
Jack Shih (animation producer) ,
Jenny Yu (director of animation) ,
2017
Nominee
Outstanding Animated Program
Trey Parker (executive producer/directed by) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (executive producer) ,
Eric Stough (producer) ,
Bruce Howell (producer) ,
Adrien Beard (producer) ,
Vernon Chatman (producer) ,
Bill Hader (producer) ,
Jack Shih (animation producer) ,
Jenny Yu (director of animation) ,
2016
Nominee
Outstanding Character Voice-Over Performance
Trey Parker ,
Outstanding Character Voice-Over Performance
Matt Stone ,
Outstanding Animated Program
Trey Parker (executive producer/directed by) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (executive producer) ,
Vernon Chatman (producer) ,
Eric Stough (producer) ,
Adrien Beard (producer) ,
Bruce Howell (producer) ,
Jack Shih (animation producer) ,
Jenny Yu (director of animation) ,
2015
Nominee
Outstanding Animated Program
Trey Parker (executive producer/directed by) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (executive producer) ,
Eric Stough (producer) ,
Bruce Howell (producer) ,
Adrien Beard (producer) ,
Vernon Chatman (producer) ,
Bill Hader (producer) ,
Jack Shih (animation producer) ,
Jenny Yu (director of animation) ,
2014
Nominee
Outstanding Animated Program
Trey Parker (executive producer/written by/directed by) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (executive producer) ,
Eric Stough (producer) ,
Bruce Howell (producer) ,
Adrien Beard (producer) ,
Vernon Chatman (producer) ,
Bill Hader (producer) ,
Jack Shih (director of animation) ,
Jenny Yu (director of animation) ,
2013
Winner
Outstanding Animated Program
Trey Parker (executive producer/written by/directed by) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (supervising producer) ,
Eric Stough (producer) ,
Bruce Howell (producer) ,
Adrien Beard (producer) ,
Vernon Chatman (producer) ,
Jack Shih (director of animation) ,
Jenny Yu (director of animation) ,
2011
Nominee
Outstanding Animated Program
Trey Parker (executive producer/writer/director) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (supervising producer) ,
Eric Stough (producer) ,
Bruce Howell (producer) ,
Adrien Beard (producer) ,
Vernon Chatman (producer) ,
Bill Hader (producer) ,
Ryan Quincy (animation producer) ,
Jack Shih (director of animation) ,
Jenny Yu (director of animation) ,
2010
Nominee
Outstanding Animated Program
Trey Parker (executive producer/writer/director) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (supervising producer) ,
Eric Stough (producer) ,
Bruce Howell (producer) ,
Adrien Beard (producer) ,
Vernon Chatman (producer) ,
Erica Rivinoja (producer) ,
Ryan Quincy (animation producer) ,
Jack Shih (director of animation) ,
Jenny Yu (director of animation) ,
2009
Winner
Outstanding Animated Program (For Programming Less Than One Hour)
Trey Parker (executive producer/writer/director) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (supervising producer) ,
Eric Stough (producer) ,
Adrien Beard (producer) ,
Bruce Howell (producer) ,
Erica Rivinoja (producer) ,
Vernon Chatman (producer) ,
Bill Hader (producer) ,
Ryan Quincy (director of animation) ,
2008
Winner
Outstanding Animated Program (For Programming One Hour or More)
Trey Parker (executive producer/written by/directed by) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (supervising producer) ,
Kyle McCulloch (producer) ,
Eric Stough (producer) ,
Bruce Howell (producer) ,
Adrien Beard (producer) ,
Vernon Chatman (producer) ,
Erica Rivinoja (producer) ,
Pam Brady (producer) ,
Ryan Quincy (director of animation) ,
2007
Winner
Outstanding Animated Program (For Programming Less Than One Hour)
Trey Parker (executive producer/directed by/written by) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (supervising producer) ,
Kyle McCulloch (producer) ,
Eric Stough (director of animation) ,
2006
Nominee
Outstanding Animated Program (For Programming Less Than One Hour)
Trey Parker (executive producer/director/written by) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (producer) ,
Eric Stough (director of animation) ,
2005
Winner
Outstanding Animated Program (For Programming Less Than One Hour)
Trey Parker (executive producer/directed by/written by) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Jennifer Howell (supervising producer) ,
Frank C. Agnone II (producer) ,
Eric Stough (director of animation) ,
2004
Nominee
Outstanding Animated Program (For Programming Less Than One Hour)
Trey Parker (executive producer/written by/directed by) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (producer) ,
Jennifer Howell (supervising producer) ,
Eric Stough (director of animation) ,
2002
Nominee
Outstanding Animated Program (For Programming Less Than One Hour)
Anne Garefino (executive producer) ,
Trey Parker (executive producer/director/writer) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Deborah Liebling (executive producer) ,
Frank C. Agnone II (supervising producer) ,
Eric Stough (animation director) ,
David R. Goodman (writer) ,
Kyle McCulloch (writer) ,
Nancy M. Pimental (writer) ,
Erica Rivinoja (writer) ,
2000
Nominee
Outstanding Animated Program (For Programming One Hour or Less)
Anne Garefino (executive producer) ,
Deborah Liebling (executive producer) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Trey Parker (executive producer/writer/director) ,
Frank C. Agnone II (supervising producer) ,
Eric Stough (animation director) ,
1998
Nominee
Outstanding Animated Program (For Programming One Hour or Less)
Anne Garefino (executive producer) ,
Deborah Liebling (executive producer) ,
Trey Parker (executive producer/writer/director) ,
Matt Stone (executive producer/writer) ,
Pam Brady (creative producer) ,
Frank C. Agnone II (supervising producer) ,
Brian Graden (executive producer) ,
Eric Stough (animation director) ,
AFI Awards, USA
2007
Winner
TV Program of the Year
American Comedy Awards, USA
2001
Nominee
Funniest Television Series - Animated
Annie Awards
2013
Winner
Writing in an Animated Television or Other Broadcast Venue Production
Trey Parker ,
2013
Nominee
Best General Audience Animated Television Production
1998
Nominee
Outstanding Achievement in an Animated Primetime or Late Night Television Program
Austin Film Festival
2001
Winner
Behind the Voice Actors Awards
2015
Nominee
Best Female Lead Vocal Performance in a Television Series - Comedy/Musical
April Stewart ,
Broadcast Film Critics Association Awards
2019
Nominee
Best Animation Series
CableACE Awards
1997
Winner
Animated Programming Special or Series
Brian Graden (executive producer) ,
Trey Parker (executive producer) ,
Matt Stone (executive producer) ,
Anne Garefino (producer) ,
Pam Brady (consulting producer) ,
Critics Choice Television Awards
2016
Nominee
Best Animated Series
2015
Nominee
Best Animated Series
Environmental Media Awards, USA
1997
Nominee
Television Episodic Comedy
GLAAD Media Awards
1998
Nominee
Outstanding TV - Individual Episode
Gold Derby Awards
2017
Nominee
Animated Series
2016
Nominee
Animated Series
2014
Nominee
Animated Series
2013
Nominee
Animated Series
2010
Nominee
Animated Series
2008
Nominee
Animated Series
2007
Nominee
Animated Series
2006
Nominee
Animated Series
2005
Nominee
Animated Series
Huabiao Film Awards
2009
Winner
Outstanding Animated Film
IGN Summer Movie Awards
2015
Nominee
Best TV Animated Series
2014
Nominee
Best TV Animated Series
2013
Nominee
Best TV Animated Series
2010
Nominee
Best TV Animated Series
Il Festival Nazionale del Doppiaggio Voci nell'Ombra
2014
Winner
Best Dialogue Adaptation
Walter Rivetti ,
Image Awards
1999
Nominee
Outstanding Lead Actor in a Comedy Series
Isaac Hayes ,
Online Film & Television Association
2018
Nominee
Best Animated Program
2017
Nominee
Best Animated Program
2016
Nominee
Best Animated Program
Best Voice-Over Performance in a Animated Program
Trey Parker ,
Best Voice-Over Performance in a Animated Program
Matt Stone ,
2014
Nominee
Best Animated Series
Best New Titles Sequence
2013
Winner
Television Programs
2012
Nominee
Best Animated Series
2010
Nominee
Best Fiction Program
2009
Nominee
Best Animated Series
2008
Nominee
Best Animated Series
Best Voice-Over Performance
Trey Parker ,
Best Voice-Over Performance
Matt Stone ,
2007
Nominee
Best Animated Series
Best Voice-Over Performance
Trey Parker ,
2006
Nominee
Best Animated Series
Best Voice-Over Performance
Trey Parker ,
2005
Nominee
Best Animated Series
2004
Nominee
Best Animated Series
2003
Nominee
Best Animated Series
2002
Nominee
Best Animated Series
2000
Winner
Best Voice-Over Performance
Trey Parker ,
Best Animated Series
1999
Winner
Best Animated Series
1999
Nominee
Best Cable Series
Best Direction in a Cable Series
Best Writing in a Cable Series
Best Episode of a Cable Series
1998
Nominee
Best Animated Series
Best Cable Series
Best Writing in a Cable Series
Peabody Awards
2006
Winner
People's Choice Awards, USA
2017
Nominee
Favorite Animated TV Show
2016
Nominee
Favorite Animated TV Show
2015
Nominee
Favorite Animated TV Show
2009
Nominee
Favorite Animated Comedy
PGA Awards
1998
Winner
Most Promising Producer in Television
Trey Parker ,
Matt Stone ,
Satellite Awards
2005
Nominee
Outstanding DVD Release of a Television Show
Teen Choice Awards
2010
Nominee
Choice TV: Animated Show
2009
Nominee
Choice TV: Animated Show
2008
Nominee
Choice TV Animated Show
2007
Nominee
Choice TV: Animated Show
2006
Nominee
TV - Choice Animated Show
1999
Nominee
TV - Choice Comedy
Television Critics Association Awards
2014
Nominee
1998
Nominee
Outstanding New Program of the Year
Program of the Year
TV Land Awards
2007
Nominee
TV Moment That Became Headline News
بستن لیست جوایز

عوامل و بازیگران

مشاهده همه »

عکس ها / تریلرها

تا کنون تریلر یا عکسی قرار نگرفته است

ارسال نظر جدید

جهت ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

نظرات کاربران ( 0 نظر )

سریال های مشابه

720p WEBRip x265 » 250MB
480p WEBRip » 150MB
فصل اول » قسمت 8 اضافه شد

Dirty John (2018–)

7.2 / 10
8,588
ژانر : درام
سازنده : Jeffrey Reiner
نویسنده : Alexandra Cunningham , Christopher Goffard , Sinead Daly
زبان : انگلیسی
ستارگان : Connie Britton , Eric Bana , Juno Temple
مدت زمان : 50 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Bravo
فصل : 01 ، قسمت : 08 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال زندگی به ظاهر کامل دبورا مختل شده برای اینکه عاشق دکتری شده ولی این دکتر پای دبورا را به بازی شومی می کشد و...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Alias
720p WEB-DL » 300MB
پنج فصل کامل » پایان سریال

Alias (2001–2006)

7.6 / 10
42,143
ژانر : اکشن , درام , معمایی
سازنده : Ken Olin , Lawrence Trilling , Jack Bender
نویسنده : J.J. Abrams , Jeff Pinkner , Jesse Alexander
زبان :
ستارگان : Jennifer Garner , Ron Rifkin , Carl Lumbly
مدت زمان : 42 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : ABC
فصل : 05 ، قسمت : 17 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان این سریال درباره سیدنی بریستو ( جنیفر گارنر ) که توسط کالج استخدام شده او یک جاسوسی بین المللی هست و برای جاسوسی و دفاع از خود آموزش های لازم را دیده و...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 05
Mad Men
720p BluRay » 350MB
هفت فصل کامل » پایان سریال

Mad Men (2007–2015)

8.6 / 10
179,707
ژانر : درام
سازنده : Phil Abraham , Michael Uppendahl , Jennifer Getzinger
نویسنده : Matthew Weiner , Jonathan Igla , Erin Levy
زبان : انگلیسی
ستارگان : Jon Hamm , Elisabeth Moss , Vincent Kartheiser
مدت زمان : 47 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : AMC
فصل : 07 ، قسمت : 14 دانلود سریال »
خلاصه داستان : این سریال روایتگر دهه شصت امریکا و به خصوص نیویورک است. سریال حواشی زندگی فردی به نام دان دریپر رئیس بخش طراحی شرکت تبلیغاتی استرلینگ کوپر می باشد. او دارای زنی زیبا ، شغل و همکارا ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 07
Legend of the Seeker
720p WEB-DL » 350MB
دو فصل کامل » پایان سریال

Legend of the Seeker (2008–2010)

7.7 / 10
31,822
ژانر : اکشن , ماجراجویی , درام
سازنده : Mark Beesley , Garth Maxwell , Michael Hurst
نویسنده : Terry Goodkind , Stephen Tolkin , Kenneth Biller
زبان : انگلیسی
ستارگان : Craig Horner , Bridget Regan , Bruce Spence
مدت زمان : 44 دقیقه
محصول : آمریکا ,
رده : سریال   ،   پخش از : ABC
فصل : 02 ، قسمت : 22 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال پادشاهی شیطان صفت خواب می بیند پسری در سرزمینش به دنیا می آید و بعد ها بر علیه او قیام میکند ، پس دستور می دهد تمام پسر هایی که در آن کشور به دنیا میان را بکشند ولی ای ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 02
The Crown
720p WEBRip » 400MB
720p WEBRip x265 » 250MB
480p WEBRip » 200MB
فصل دوم » قسمت 10 پایان فصل

The Crown (2016–)

8.7 / 10
81,640
ژانر : درام , تاریخی
سازنده : Benjamin Caron , Philip Martin , Stephen Daldry
نویسنده : Peter Morgan , Edward Hemming , Tom Edge
زبان : انگلیسی
ستارگان : Claire Foy , Matt Smith , Olivia Colman
مدت زمان : 58 دقیقه
محصول : انگلستان , آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Netflix
فصل : 02 ، قسمت : 10 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال از سال 1947 میلادی که الیزابت دوم هنوز به تخت سلطنت تکیه نزده و در آستانه ازدواج با پرنس فیلیپ می باشد آغاز می شود. دورانی که سر آغاز افول امپراتوری قدرتمند بریتانیا پ ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 02
Dirty John Alias Mad Men Legend of the Seeker The Crown
Klassefesten 2: Begravelsen Kingsman: The Secret Service Hannibal LolliLove The Toybox Eye in the Sky Aftermath