دانلود سریال The Walking Dead (2010– ) 720p BluRay
مشاهده در iMDBIMDB
قسمت16
لیست جوایز
امتیاز و رتبه8.3
نظرات کاربران0

اشتراک گذاری

ژانر : درام , ترسناک , هیجان انگیز رده سنی : کارگردان : Greg Nicotero , Michael E. Satrazemis , Ernest R. Dickerson نویسنده : Charlie Adlard , Frank Darabont , Robert Kirkman محصول : آمریکا رنگ : Color رونمایی : 31 October 2010 (USA) زمان : 44 دقیقه بودجه : - درآمد : -
خلاصه داستان : «ریک» یک افسر پلیس است که بعد از گلوله خوردن در حین ماموریت، چندین ماه در بیمارستان بیهوش بوده است. وقتی که او بیدار می شود، می فهمد که دنیای اطرافش توسط زامبی ها (مرده های متحرک) تسخیر شده است، و به نظر میرسد که او تنها شخص زنده است. او برای پیدا کردن خانواده اش به شهر آتلانتا می رود، و در آنجا به گروهی از بازمانده ها بر می خورد که در خارج از شهر ساکن شده اند. همسرش «لوری» و پسرش «کارل» و همینطور بهترین دوستش، «شین» در میان بازمانده ها هستند. اکنون او بهمراه دیگر بازمانده ها باید در دنیایی که پر از مرده های متحرک است، راهی برای زنده ماندن پیدا کنند...
« مشاهده همه جوایز »
Golden Globes, USA
2011
Nominee
Best Television Series - Drama
Primetime Emmy Awards
2017
Nominee
Outstanding Prosthetic Makeup for a Series, Limited Series, Movie or a Special
Greg Nicotero (special makeup effects department head) ,
Jake Garber (key makeup artist) ,
Garrett Immel (key makeup artist) ,
Kevin Wasner (key makeup artist) ,
Gino Crognale (special makeup effects artist) ,
Kerrin Jackson (special makeup effects artist) ,
2016
Nominee
Outstanding Prosthetic Makeup for a Series, Limited Series, Movie or a Special
Greg Nicotero (special makeup effects department head) ,
Jake Garber (key special makeup effects artist) ,
Gino Crognale (special makeup effects artist) ,
Kevin Wasner (special makeup effects artist) ,
Garrett Immel (makeup effects artist) ,
Kerrin Jackson (makeup effects artist) ,
Carey Jones (prosthetic designer) ,
Outstanding Special Visual Effects in a Supporting Role
Victor Scalise (Visual Effects Supervisor) ,
Matt Robken (Visual Effects Producer) ,
Darrell Pritchett (Special Effects Supervisor) ,
David Alexander (CG Supervisor) ,
Michael Crane (Compositing Supervisor) ,
Chad Hudson (Visual Effects Producer) ,
Staffan Linder (Visual Effects Supervisor) ,
Sean M. Ritchie (3D Artist) ,
Aldo Ruggiero (Compositing Supervisor) ,
2015
Nominee
Outstanding Sound Editing for a Series
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Tim Farrell (sound designer) ,
Lou Thomas (adr supervisor) ,
Michael Baber (music editor) ,
Joseph Tsai (foley editor) ,
Clayton Weber (foley artist) ,
Catherine Harper (foley artist) ,
Gregg Barbanell (foley artist) ,
Outstanding Prosthetic Makeup for a Series, Limited Series, Movie or a Special
Greg Nicotero (special makeup effects department head) ,
Jake Garber (key special makeup effects artist) ,
Carey Jones (prosthetic designer) ,
Garrett Immel (prosthetic designer) ,
Gino Crognale (makeup effects artist) ,
Kevin Wasner (makeup effects artist) ,
Andy Schoneberg (makeup artist) ,
Outstanding Special Visual Effects in a Supporting Role
Victor Scalise ,
Darrell Pritchett ,
Matt Robken ,
Gary Romey ,
Martin Hilke ,
Franco Leng ,
Dylen Velasquez ,
Michael Cook ,
William L. Arance ,
Outstanding Stunt Coordination for a Drama Series, Limited Series or Movie
Monty L. Simons ,
2014
Nominee
Outstanding Special Visual Effects in a Supporting Role
Victor Scalise (vfx supervisor) ,
Darrell Pritchett (special effects supervisor) ,
Matt Robken (vfx producer) ,
Gary Romey (vfx coordinator) ,
Martin Hilke (lead compositor) ,
Diego Galtieri (visual effects compositor) ,
Michael Cook (lead cg artist) ,
William L. Arance (cgi artist) ,
Dylen Velasquez (visual effects compositor) ,
Outstanding Sound Editing for a Series
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Michael Baber (music editor) ,
Tim Farrell (sound effects) ,
Lou Thomas (dialogue editor/adr supervisor) ,
Clayton Weber (supervising foley editor) ,
Joseph Tsai (foley editor) ,
Hilda Hodges (foley artist) ,
Jody Thomas (foley artist) ,
Catherine Harper (foley artist) ,
2013
Nominee
Outstanding Prosthetic Makeup for a Series, Miniseries, Movie or a Special
Greg Nicotero (special makeup effects department head) ,
Jake Garber (key special makeup effects artist) ,
Andy Schoneberg (special makeup effects artist) ,
Garrett Immel (special makeup effects artist) ,
Kevin Wasner (special makeup effects artist) ,
Gino Crognale (special makeup effects artist) ,
Carey Jones (prosthetic designer) ,
Derek Krout (prosthetic designer) ,
2012
Winner
Outstanding Prosthetic Makeup for a Series, Miniseries, Movie or a Special
Greg Nicotero (special makeup effects department head) ,
Jake Garber (special makeup effects artist) ,
Andy Schoneberg (special makeup effects artist) ,
Kevin Wasner (special makeup effects artist) ,
Gino Crognale (special makeup effects artist) ,
Carey Jones (special makeup effects artist) ,
Garrett Immel (prosthetic designer) ,
2012
Nominee
Outstanding Sound Editing for a Series
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Lou Thomas (dialogue adr editor) ,
Tim Farrell (sound effects editor) ,
Phil Barrie (sound effects editor) ,
David Lee Fein (foley artist) ,
Hilda Hodges (foley artist) ,
Outstanding Special Visual Effects
Victor Scalise (visual effects supervisor) ,
Jason Sperling (visual effects supervisor) ,
Darrell Pritchett (special effects supervisor) ,
Eddie Bonin (visual effects producer) ,
Valeri Pfahning (lead 2D artist) ,
Spence Fuller (2D artist) ,
Martin Hilke (2D artist) ,
Michael Cook (lead 3D artist) ,
Jon Rosenthal (3D artist) ,
2011
Winner
Outstanding Prosthetic Makeup for a Series, Miniseries, Movie or a Special
Greg Nicotero (special makeup effects department head) ,
Andy Schoneberg (special makeup effects artist) ,
Garrett Immel (special makeup effects artist) ,
Jake Garber (special makeup effects artist) ,
Kevin Wasner (special makeup effects artist) ,
Howard Berger (prosthetic designer) ,
Jaremy Aiello (prosthetic designer) ,
2011
Nominee
Outstanding Special Visual Effects for a Series
Sam Nicholson (lead visual effects supervisor) ,
Jason Sperling (visual effects supervisor) ,
Kent Johnson (visual effects producer) ,
Kristin Johnson (lead matte artist) ,
Christopher D. Martin (lead visual effects compositor) ,
Michael Enriquez (lead model maker) ,
Anthony Ocampo (lead visual effects animator) ,
Michael Cook (lead cgi artist) ,
Greg Nicotero (lead special effects artist) ,
Outstanding Sound Editing for a Series
Walter Newman (supervising sound editor) ,
Kenneth Young (co-supervisor/sound editor) ,
Darleen Stoker (supervising dialogue editor) ,
Jerry Edemann (supervising foley editor) ,
Michael Baber (music editor) ,
Hilda Hodges (foley artist) ,
David Lee Fein (foley artist) ,
Screen Actors Guild Awards
2019
Nominee
Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Comedy or Drama Series
Rocky Abou-Sakher ,
Ben Aycrigg ,
Kelly Bellini ,
Emily Brobst ,
Marcelle Coletti ,
Elizabeth Davidovich ,
Keith Splinter Davis ,
Liam Day ,
Greg Dela Riva ,
Loren Dennis ,
Anthony DiRocco ,
Shauna Galligan ,
Rachel Gelfeld ,
Lance Herota ,
Jason Charles Hill ,
Damita Jane Howard ,
Duke Jackson ,
Karin Justman ,
Matt LaBorde ,
Joshua Lamboy ,
Jordan Malone ,
Taylor McDonald ,
Bret McKee ,
Lloyd Pitts ,
Bayland Rippenkroeger ,
Felipe Savahge ,
Jordan Scott ,
Paul E. Short ,
Dalton Simons ,
Monty L. Simons ,
Savannah Simons ,
Todd Rogers Terry ,
Matt Thompson ,
Tommie Turvey ,
Tony Vittorioso ,
Thom Williams ,
2018
Nominee
Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Comedy or Drama Series
Ben Aycrigg ,
Kelly Bellini ,
John Bernecker ,
Stephen Conroy ,
Elizabeth Davidovich ,
Keith Splinter Davis ,
Liam Day ,
Greg Dela Riva ,
Loren Dennis ,
Anthony DiRocco ,
Danny Epper ,
Dillon Eddo ,
Lance Herota ,
Jason Charles Hill ,
Damita Jane Howard ,
Karin Justman ,
Kara Kimmer ,
Jordan Malone ,
Taylor McDonald ,
Haley Nott ,
Marque Ohmes ,
Cody Robinson ,
Andy Rusk ,
Elena Sanchez ,
Felipe Savahge ,
Dalton Simons ,
Monty L. Simons ,
Savannah Simons ,
Caine Sinclair ,
Dena Sodano ,
Nikki Tomlinson ,
Ashley Rae Trisler ,
Tony Vittorioso ,
Kevin Waterman ,
Thom Williams ,
2017
Nominee
Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Comedy or Drama Series
Marcelle Coletti ,
Stephen Conroy ,
Gino Crognale ,
Elizabeth Davidovich ,
Greg Dela Riva ,
Loren Dennis ,
Anthony DiRocco ,
Shauna Galligan ,
Cal Johnson ,
Kara Kimmer ,
Jordan Malone ,
Marque Ohmes ,
Meredith Richardson ,
Bayland Rippenkroeger ,
Andy Rusk ,
Felipe Savahge ,
Dalton Simons ,
Monty L. Simons ,
Savannah Simons ,
Nikki Tomlinson ,
Amy Lynn Tuttle ,
Tony Vittorioso ,
2016
Nominee
Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Television Series
Laura M. Beamer ,
Marcelle Coletti ,
Stephen Conroy ,
Raven-Danielle Baker ,
Elizabeth Davidovich ,
Keith Splinter Davis ,
Nick DeKay ,
Greg Dela Riva ,
Anthony DiRocco ,
Ian Eyre ,
Rachel Gelfeld ,
Damita Jane Howard ,
Duke Jackson ,
Cal Johnson ,
Ashley Rae Trisler ,
Marque Ohmes ,
Ryan D. Olson ,
Meredith Richardson ,
Bayland Rippenkroeger ,
Andy Rusk ,
Felipe Savahge ,
Dalton Simons ,
Monty L. Simons ,
Savannah Simons ,
Christopher Tardieu ,
Nikki Tomlinson ,
Casey Ann Zeller ,
2015
Nominee
Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Television Series
Jennifer Badger ,
Tye Claybrook Jr. ,
Marcelle Coletti ,
Elizabeth Davidovich ,
Greg Dela Riva ,
Becky Decker ,
Nick DeKay ,
Philip Dido ,
Bob Fisher ,
Karin Justman ,
Ben Loggins ,
Anderson Martin ,
T. Ryan Mooney ,
Meredith Richardson ,
Andy Rusk ,
Dalton Simons ,
Monty L. Simons ,
Savannah Simons ,
Russell Towery ,
Ashley Rae Trisler ,
Kevin Waterman ,
2014
Nominee
Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Television Series
Shellita Boxie ,
Elizabeth Davidovich ,
Becky Decker ,
Bob Fisher ,
Cal Johnson ,
Jasi Cotton Lanier ,
Ben Loggins ,
T. Ryan Mooney ,
Andy Rusk ,
Russell Towery ,
Taylor Towery ,
2013
Nominee
Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Television Series
Philip Dido ,
Bob Fisher ,
Dante Ha ,
Andy Rusk ,
Russell Towery ,
Taylor Towery ,
Ashley Rae Trisler ,
Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films, USA
2019
Nominee
Best Horror Television Series
Best Actor in a Television Series
Andrew Lincoln ,
2018
Winner
Best Horror Television Series
Best Performance by a Younger Actor in a Television Series
Chandler Riggs ,
2018
Nominee
Best Actor on Television
Andrew Lincoln ,
Best Supporting Actor on Television
Khary Payton ,
Best Supporting Actress on Television
Danai Gurira ,
Best Supporting Actress on Television
Melissa McBride ,
Best Guest Performance in a Television Series
Jeffrey Dean Morgan ,
2017
Winner
Best Horror Television Series
Best Actor on Television
Andrew Lincoln ,
Best Guest Performance in a Television Series
Jeffrey Dean Morgan ,
2017
Nominee
Best Supporting Actor on Television
Norman Reedus ,
Best Supporting Actress on Television
Danai Gurira ,
Best Supporting Actress on Television
Melissa McBride ,
Best Performance by a Younger Actor in a Television Series
Chandler Riggs ,
2016
Winner
Best Horror Television Series
Best Supporting Actress on Television
Danai Gurira ,
Best Performance by a Younger Actor in a Television Series
Chandler Riggs ,
2016
Nominee
Best Actor on Television
Andrew Lincoln ,
Best Supporting Actress on Television
Tovah Feldshuh ,
Best Supporting Actress on Television
Melissa McBride ,
Best Guest Performance in a Television Series
John Carroll Lynch ,
2015
Winner
Best Actor on Television
Andrew Lincoln ,
Best Supporting Actress on Television
Melissa McBride ,
Best Syndicated/Cable Television Series
2015
Nominee
Best Supporting Actress on Television
Emily Kinney ,
Best Supporting Actor on Television
Norman Reedus ,
Best Performance by a Younger Actor in a Television Series
Chandler Riggs ,
Best Guest Performance in a Television Series
Andrew J. West ,
2014
Winner
Best Syndicated/Cable Television Series
Best Supporting Actress on Television
Melissa McBride ,
Best Performance by a Younger Actor in a Television Series
Chandler Riggs ,
2014
Nominee
Best Guest Performance in a Television Series
David Morrissey ,
Best DVD/Blu-Ray Television Release
2013
Winner
Best Syndicated/Cable Television Series
Best Supporting Actress on Television
Laurie Holden ,
2013
Nominee
Best Actor on Television
Andrew Lincoln ,
Best Supporting Actor on Television
David Morrissey ,
2012
Winner
Best Presentation on Television
2012
Nominee
Best Supporting Actor on Television
Norman Reedus ,
2011
Winner
Best Presentation on Television
2011
Nominee
Best Actor on Television
Andrew Lincoln ,
Best Actress on Television
Sarah Wayne Callies ,
Best Supporting Actor on Television
Steven Yeun ,
Best Supporting Actress on Television
Laurie Holden ,
Best Guest Performance in a Television Series
Noah Emmerich ,
AFI Awards, USA
2013
Winner
TV Program of the Year
2011
Winner
TV Program of the Year
American Cinema Editors, USA
2012
Nominee
Best Edited One-Hour Series for Commercial Television
Hunter M. Via ,
2011
Winner
Best Edited One-Hour Series for Commercial Television
Hunter M. Via ,
ASCAP Film and Television Music Awards
2013
Winner
Top Television Series
Bear McCreary ,
Astra Awards
2015
Nominee
Most Outstanding Drama - International
2014
Winner
Favourite Program – International Drama
2013
Nominee
Favourite Program - International Drama
Black Reel Awards for Television
2019
Nominee
Outstanding Guest Actress, Drama Series
Rutina Wesley ,
2017
Nominee
Outstanding Supporting Actress, Drama Series
Danai Gurira ,
BloodGuts UK Horror Awards
2016
Nominee
Best TV Show
Bram Stoker Awards
2014
Nominee
Screenplay
Scott M. Gimple (writer) ,
2013
Winner
Screenplay
Glen Mazzara (writer) ,
2012
Nominee
Screenplay
Sang Kyu Kim (writer) ,
2011
Nominee
Screenplay
Scott M. Gimple ,
Screenplay
Scott M. Gimple ,
Casting Society of America, USA
2011
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Pilot - Drama
Sharon Bialy (Casting Director) ,
Sherry Thomas (Casting Director) ,
Lisa Mae Fincannon (Location Casting Director) ,
Craig Fincannon (Location Casting Director) ,
Cinema Audio Society, USA
2016
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - One Hour
Michael P. Clark (production mixer) ,
Gary D. Rogers (re-recording mixer) ,
Dan Hiland (re-recording mixer) ,
Eric Gotthelf (adr mixer) ,
2015
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - One Hour
Michael P. Clark (production mixer) ,
Gary D. Rogers (re-recording mixer) ,
Dan Hiland (re-recording mixer) ,
2014
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - One Hour
Michael P. Clark (production mixer) ,
Dan Hiland (re-recording mixer) ,
Gary D. Rogers (re-recording mixer) ,
Greg Crawford (adr mixer) ,
Eric Gotthelf (adr mixer) ,
Stacey Michaels (foley mixer) ,
2012
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series
Bartek Swiatek (production mixer) ,
Gary D. Rogers (re-recording mixer) ,
Dan Hiland (re-recording mixer) ,
Costume Designers Guild Awards
2017
Nominee
Outstanding Fantasy Television Series
Eulyn Colette Hufkie ,
Critics Choice Television Awards
2016
Nominee
Most Bingeworthy Show
2016
Winner
Best Guest Performer in a Drama Series
Jeffrey Dean Morgan ,
2015
Winner
Most Bingeworthy Show
2014
Nominee
Best Supporting Actress in a Drama Series
Melissa McBride ,
2013
Nominee
Best Actor in a Drama Series
Andrew Lincoln ,
2011
Nominee
Best Drama Series
Directors Guild of America, USA
2011
Nominee
Outstanding Directorial Achievement in Dramatic Series
Frank Darabont ,
Fangoria Chainsaw Awards
2017
Winner
Best TV Supporting Actor
Jeffrey Dean Morgan ,
2017
Nominee
Best TV SFX
Greg Nicotero ,
Howard Berger ,
2016
Winner
Best TV Makeup/Creature FX
Greg Nicotero ,
Howard Berger ,
2016
Nominee
Best TV Series
Best TV Supporting Actor
Lennie James ,
2015
Winner
Best TV Series
Best TV Supporting Actor
Norman Reedus ,
Best TV Makeup/Creature FX
Greg Nicotero ,
Howard Berger ,
2015
Nominee
Best TV Actor
Andrew Lincoln ,
Best TV Supporting Actress
Melissa McBride ,
GALECA: The Society of LGBTQ Entertainment Critics
2011
Nominee
TV Drama of the Year
Gold Derby Awards
2016
Nominee
Drama Guest Actor
John Carroll Lynch ,
2014
Nominee
Drama Supporting Actress
Melissa McBride ,
2013
Nominee
Drama Guest Actor
Lennie James ,
2012
Nominee
Drama Lead Actor
Andrew Lincoln ,
Golden Trailer Awards
2018
Nominee
Best Horror/Thriller (TV Spot/Trailer/Teaser for a Series)
Gracie Allen Awards
2019
Winner
Outstanding Director - Entertainment Series or Special
Daisy von Scherler Mayer (director) ,
Gran Premio Internazionale del Doppiaggio
2014
Nominee
Best TV Series
Guild of Music Supervisors Awards
2012
Nominee
Best Music Supervision in Television
Thomas Golubic ,
2011
Nominee
Best Music Supervision in Television
Thomas Golubic ,
Hollywood Makeup Artist and Hair Stylist Guild Awards
2018
Nominee
Best Special Makeup Effects - Television and New Media Series
Greg Nicotero ,
2017
Nominee
Best Special Makeup Effects - Television and New Media Series
Greg Nicotero ,
Jake Garber ,
2016
Winner
Best Special Makeup Effects - Television and New Media Series
Greg Nicotero ,
Garrett Immel ,
2016
Nominee
Best Contemporary Makeup - Television and New Media Series
Essie Cha ,
Tracey L. Miller-Smith ,
2015
Winner
Best Special Makeup Effects - Television and New Media Series
Greg Nicotero ,
Jake Garber ,
2015
Nominee
Best Contemporary Makeup - Television and New Media Series
Essie Cha ,
Mayumi Murakami ,
Chauntelle Langston ,
2014
Winner
Best Special Makeup Effects - Television and New Media Series
Greg Nicotero ,
Jake Garber ,
Hollywood Post Alliance, US
2012
Nominee
Outstanding Sound - Television
Gary D. Rogers (re-recording mixer) ,
Dan Hiland (re-recording mixer) ,
Lou Thomas (sound designer/supervising sound editor) ,
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Bartek Swiatek (production sound mixer) ,
Tim Farrell (sound effects editor) ,
Phil Barrie (sound effects editor) ,
IGN Summer Movie Awards
2018
Nominee
Best TV Comic Book Adaptation
2015
Nominee
Best TV Horror Series
Best TV Comic Book Adaptation
2014
Nominee
Best TV Hero
Melissa McBride (actor) ,
Best TV Horror Series
Best TV Comic Book Adaptation
2013
Winner
Best TV Horror Series
2013
Nominee
Best TV Horror Series
Best TV Episode
2012
Winner
Best TV Sci-Fi/Horror Series
Best TV Hero
Norman Reedus ,
2012
Nominee
Best TV Series
Best TV DVD or Blu-Ray
2011
Winner
Best TV Sci-Fi/Horror Series
Best TV DVD or Blu-Ray
2011
Nominee
Best TV Sci-Fi/Horror Series
Best TV Twist
2010
Winner
Best TV Hero
Andrew Lincoln ,
2010
Nominee
Best New TV Series
iHorror Awards
2017
Winner
Best Horror Series
2017
Nominee
Best Actress - Horror Series
Lauren Cohan ,
Best Actor - Horror Series
Jeffrey Dean Morgan ,
Best Actor - Horror Series
Andrew Lincoln ,
2016
Winner
Best Female Performance - Horror Series
Melissa McBride ,
2016
Nominee
Best Horror Series
Best Male Performance - Horror Series
Andrew Lincoln ,
2015
Nominee
Best Horror Series
Frank Darabont ,
Image Awards (NAACP)
2016
Nominee
Outstanding Supporting Actress in a Drama Series
Danai Gurira ,
Kids' Choice Awards, USA
2019
Nominee
Favorite TV Drama
2018
Nominee
Favorite TV Actor
Andrew Lincoln ,
Motion Picture Sound Editors, USA
2019
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Editing - Sound Effects and Foley for Episodic Short Form Broadcast Media
Jon Mete (supervising sound editor) ,
Ben Wilkins (supervising sound editor) ,
James Gallivan (sound effects editor) ,
James Bailey (foley artist) ,
Doug Madick (foley artist) ,
Sanaa Kelley (foley artist) ,
Trevor Sperry (foley editor) ,
2017
Nominee
Best Sound Editing - Short Form Dialogue and ADR in Television
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Lou Thomas (supervising sound editor, dialogue editor) ,
Tim Farrell (supervising sound editor) ,
2016
Nominee
Best Sound Editing - Short Form Dialogue and ADR in Television
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Lou Thomas (supervising sound editor) ,
Tim Farrell (dialogue editor) ,
2014
Nominee
Best Sound Editing - Short Form Dialogue and ADR in Television
Jerry Ross (supervising sound editor, adr editor) ,
Lou Thomas (supervising dialogue editor, supervising adr editor) ,
Tim Farrell (dialogue editor) ,
Clayton Weber (dialogue editor) ,
Best Sound Editing - Short Form Sound Effects and Foley in Television
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Tim Farrell (sound designer) ,
Lou Thomas (sound designer) ,
Clayton Weber (supervising foley editor) ,
Gregg Barbanell (foley artist) ,
Dominique Decaudain (foley artist) ,
2013
Nominee
Best Sound Editing - Short Form Dialogue and ADR in Television
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Lou Thomas (supervising dialogue/adr editor) ,
Best Sound Editing - Short Form Sound Effects and Foley in Television
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Tim Farrell (sound designer) ,
Clayton Weber (supervising foley editor) ,
Hilda Hodges (foley artist) ,
David Lee Fein (foley artist) ,
2012
Winner
Best Sound Editing - Long Form Sound Effects and Foley in Television
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Gregg Barbanell (foley artist) ,
Pamela Kahn (foley artist) ,
Tim Farrell (sound editor) ,
Phil Barrie (sound editor) ,
Jerry Edemann (sound editor) ,
2012
Nominee
Best Sound Editing - Long Form Dialogue and ADR in Television
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Lou Thomas (supervising dialogue editor) ,
Steffan Falesitch (dialogue editor) ,
Karyn Foster (dialogue editor) ,
Best Sound Editing - Short Form Dialogue and ADR in Television
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Lou Thomas (supervising dialogue/adr editor) ,
Steffan Falesitch (dialogue editor) ,
2011
Winner
Best Sound Editing - Short Form Dialogue and ADR in Television
Walter Newman (supervising sound editor) ,
Darleen Stoker (supervising dialogue editor) ,
Lou Thomas (supervising adr editor) ,
Peter Austin (adr editor) ,
Karyn Foster (adr editor) ,
Skip Schoolnik (adr editor) ,
Bruce M. Honda (dialogue editor) ,
2011
Nominee
Best Sound Editing - Long Form Dialogue and ADR in Television
Walter Newman (supervising sound editor) ,
Kenneth Young (supervising sound editor) ,
Darleen Stoker (supervising dialogue editor) ,
Lou Thomas (supervising adr editor) ,
Bruce M. Honda (dialogue editor) ,
Skip Schoolnik (adr editor) ,
Best Sound Editing - Long Form Sound Effects and Foley in Television
Walter Newman (supervising sound editor, sound designer) ,
Kenneth Young (supervising sound editor, sound effects editor) ,
Jerry Edemann (supervising foley editor) ,
David Lee Fein (foley artist) ,
Hilda Hodges (foley artist) ,
Darleen Stoker (sound effects editor) ,
Peter Reynolds (foley editor) ,
Best Sound Editing - Short Form Sound Effects and Foley in Television
Walter Newman (supervising sound editor) ,
Kenneth Young (supervising sound editor, sound effects editor) ,
Jerry Edemann (supervising foley editor) ,
David Lee Fein (foley artist) ,
Hilda Hodges (foley artist) ,
Marc Meyer (sound effects editor) ,
Darleen Stoker (sound effects editor) ,
Andy Kopetzky (foley editor) ,
Peter Reynolds (foley editor) ,
MTV Movie + TV Awards
2017
Winner
Best Villain
Jeffrey Dean Morgan ,
2017
Nominee
Best Actor in a Show
Jeffrey Dean Morgan ,
National Television Awards, UK
2015
Nominee
Most Popular Multichannel Programme
Online Film & Television Association
2015
Nominee
Best Music in a Series
Best Editing in a Series
Best Cinematography in a Series
Best Makeup/Hairstyling in a Series
Best Visual Effects in a Series
2014
Winner
Best Direction in a Drama Series
Ernest R. Dickerson ,
Greg Nicotero ,
Guy Ferland ,
Billy Gierhart ,
Michelle MacLaren ,
David Boyd ,
Tricia Brock ,
Seth Mannino ,
Lesli Linka Glatter ,
Jeremy Podeswa ,
Stefan Schwartz ,
Michael Uppendahl ,
Jeffrey F. January ,
Julius Ramsay ,
Michael E. Satrazemis ,
2014
Nominee
Best Drama Series
Best Cinematography in a Series
Rohn Schmidt ,
Michael E. Satrazemis ,
Stephen Campbell ,
Best Costume Design in a Series
Eulyn Colette Hufkie ,
Best Makeup/Hairstyling in a Series
Greg Nicotero ,
Howard Berger ,
Taylor Knight ,
Donna M. Premick ,
Carey Jones ,
Garrett Immel ,
Gino Crognale ,
Yolanda Sheridan ,
Best Sound in a Series
Jerry Ross ,
Michael P. Clark ,
Bartek Swiatek ,
David Kelson ,
Best Visual Effects in a Series
Victor Scalise ,
Jason Sperling ,
Darrell Pritchett ,
2013
Winner
Best Guest Actor in a Drama Series
Lennie James ,
2013
Nominee
Best Drama Series
Best Direction in a Drama Series
Ernest R. Dickerson ,
Greg Nicotero ,
Guy Ferland ,
Billy Gierhart ,
Michelle MacLaren ,
David Boyd ,
Tricia Brock ,
Daniel Sackheim ,
Lesli Linka Glatter ,
Jeremy Podeswa ,
Best Writing in a Drama Series
Charlie Adlard ,
Frank Darabont ,
Robert Kirkman ,
Tony Moore ,
Scott M. Gimple ,
Glen Mazzara ,
Angela King ,
Evan T. Reilly ,
Nichole Beattie ,
Seth Hoffman ,
Best Music in a Series
Bear McCreary ,
Best Editing in a Series
Julius Ramsay ,
Hunter M. Via ,
Nathan Gunn ,
Kelley Dixon ,
Robert Bramwell ,
Best Cinematography in a Series
Rohn Schmidt ,
Michael E. Satrazemis ,
Best Production Design in a Series
Graham 'Grace' Walker (production design) ,
Gregory S. Melton (production design) ,
Doug Fick (art direction) ,
Kristen Donaldson (set decoration) ,
Best Sound in a Series
Jerry Ross ,
Bartek Swiatek ,
David Kelson ,
Best Visual Effects in a Series
Victor Scalise ,
Jason Sperling ,
Jon Rosenthal ,
Darrell Pritchett ,
Best New Titles Sequence
Best Makeup/Hairstyling in a Series
Greg Nicotero ,
Howard Berger ,
Taylor Knight ,
Andy Schoneberg ,
Kevin Wasner ,
Jake Garber ,
Carey Jones ,
Yolanda Sheridan ,
2012
Winner
Best Cinematography in a Series
Rohn Schmidt ,
Best Makeup/Hairstyling in a Series
Greg Nicotero ,
Howard Berger ,
Taylor Knight ,
Donna M. Premick ,
Carey Jones ,
Yolanda Sheridan ,
2011
Winner
Best Cinematography in a Series
Best Makeup/Hairstyling in a Series
Best Visual Effects in a Series
2011
Nominee
Best Direction in a Drama Series
Ernest R. Dickerson ,
Guy Ferland ,
Billy Gierhart ,
David Boyd ,
Michelle MacLaren ,
Gwyneth Horder-Payton ,
Johan Renck ,
Phil Abraham ,
Best Music in a Series
Best Production Design in a Series
Best Sound in a Series
Best New Theme Song in a Series
Best New Titles Sequence
People's Choice Awards, USA
2018
Nominee
Favorite Male TV Star
Andrew Lincoln ,
2017
Winner
Favorite Cable Sci-Fi/Fantasy TV Show
2017
Nominee
Favorite TV Show
2016
Nominee
Favorite TV Show
Tom Luse ,
Favorite Cable Sci-Fi/Fantasy TV Show
2015
Nominee
Favorite TV Show
Favorite Cable Sci-Fi/Fantasy TV Show
Favorite TV Character We Miss Most
Scott Wilson ,
2014
Winner
Favorite Cable TV Drama
Favorite TV Anti-Hero
Andrew Lincoln ,
2014
Nominee
Favorite Sci-Fi/Fantasy TV Show
2013
Nominee
Favorite Cable TV Drama
Favorite Sci-Fi/Fantasy TV Show
2012
Nominee
Favorite Sci-Fi/Fantasy Show
Rondo Hatton Classic Horror Awards
2016
Nominee
Best Television Presentation
Greg Nicotero ,
2014
Winner
Best TV Presentation
Scott M. Gimple (showrunner) ,
2012
Winner
Best TV Presentation
Frank Darabont ,
Michelle MacLaren (director) ,
Scott M. Gimple (writer) ,
2011
Winner
Best TV Presentation
Phil Abraham ,
Russian National Movie Awards
2014
Nominee
Best Foreign TV Drama of the Year
Satellite Awards
2016
Nominee
Best Television Series, Genre
2015
Winner
Best Television Series, Genre
2014
Nominee
Best Television Series, Genre
2013
Nominee
Best Television Series or Miniseries, Genre
2012
Winner
Best Ensemble, Television
2011
Nominee
Best Television Series, Genre
Scream Awards
2011
Nominee
The Ultimate Scream
Best TV Show
Best Horror Actress
Sarah Wayne Callies ,
Best Horror Actor
Andrew Lincoln ,
Best Supporting Actress
Laurie Holden ,
Breakout Performance - Male
Jon Bernthal ,
Seoul International Drama Awards
2011
Winner
Most Popular Foreign Drama of the Year
Society of Camera Operators
2015
Nominee
Television
Stephen Campbell ,
Teen Choice Awards
2016
Nominee
Choice TV Actor: Fantasy/Sci-Fi
Andrew Lincoln ,
2011
Nominee
Choice TV: Breakout Show
Television Critics Association Awards
2013
Nominee
Program of the Year
2011
Nominee
Outstanding New Program
TP de Oro, Spain
2012
Nominee
Best Foreign Series (Mejor Serie Extranjera)
TV Guide Awards
2014
Winner
Favorite Horror Series
2014
Nominee
Favorite Actor
Andrew Lincoln ,
2013
Nominee
Favorite Actor
Andrew Lincoln ,
Favorite Villain
David Morrissey ,
2012
Nominee
Favorite Horror Series
TV Quick Awards, UK
2011
Nominee
Best New Drama
Frank Darabont ,
Tom Luse ,
Denise M. Huth ,
Visual Effects Society Awards
2011
Nominee
Outstanding Supporting Visual Effects in a Broadcast Program
Sam Nicholson ,
Jason Sperling ,
Kent Johnson ,
Christopher D. Martin ,
World Soundtrack Awards
2016
Nominee
Television Composer of the Year
Bear McCreary ,
Writers Guild of America, USA
2011
Nominee
New Series
Frank Darabont ,
Charles H. Eglee ,
Adam Fierro ,
Robert Kirkman ,
Jack LoGiudice ,
Glen Mazzara ,
Young Artist Awards
2017
Nominee
Best Performance in a TV Series - Recurring Teen Actress
Katelyn Nacon (actor) ,
2016
Nominee
Best Performance in a TV Series - Recurring Young Actress (14 - 21)
Katelyn Nacon ,
Best Performance in a TV Series - Recurring Young Actor 13 and Under
Major Dodson ,
2014
Winner
Best Performance in a TV Series (Comedy or Drama) - Leading Young Actor
Chandler Riggs ,
2013
Nominee
Best Performance in a TV Series (Comedy or Drama) - Leading Young Actor
Chandler Riggs ,
Best Performance in a TV Series (Comedy or Drama) - Supporting Young Actress
Madison Lintz ,
2012
Nominee
Best Performance in a TV Series - Leading Young Actor
Chandler Riggs ,
Best Performance in a TV Series - Recurring Young Actress
Madison Leisle ,
Young Hollywood Awards
2014
Nominee
Bingeworthy TV Show
We Love to Hate You
بستن لیست جوایز

عوامل و بازیگران

مشاهده همه »

عکس ها / تریلرها

تا کنون تریلر یا عکسی قرار نگرفته است

ارسال نظر جدید

جهت ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

نظرات کاربران ( 0 نظر )

سریال های مشابه

Black-ish
720p HDTV x265 » 150MB
480p HDTV » 100MB

Black-ish (2014– )

7.1 / 10
17,168
ژانر : کمدی
سازنده : Anton Cropper , Ken Whittingham , Linda Mendoza
نویسنده : Kenya Barris , Njeri Brown , Lisa McQuillan
زبان : انگلیسی
ستارگان : Anthony Anderson , Tracee Ellis Ross , Marcus Scribner
مدت زمان : 22 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : ABC
فصل : 05 ، قسمت : 23 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان مردیُ میبینیم که میخواد یک هویت فرهنگی برای خانواده خودش درست کنه ، Anthony Anderson نقش مرد خانواده Dre ــو به تصویر میکشه و Tracee Ellis Ross هم در نقش Rainbow همسر دو نژا ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 05
The Blue Planet
720p BluRay » 380MB
یک فصل کامل » پایان سریال

The Blue Planet (2001)

9 / 10
29,003
ژانر : مستند
سازنده : Andy Byatt , Alastair Fothergill
نویسنده : David Attenborough
زبان : انگلیسی
ستارگان : David Attenborough , Pierce Brosnan , Jason Roberts
مدت زمان : 389 دقیقه
محصول : انگلستان
رده : سریال   ،   پخش از : BBC One
فصل : 01 ، قسمت : 08 دانلود سریال »
خلاصه داستان : سیاره ما ، سیاره آبی رنگی هست . بیش از 70 درصد این سیاره توسط دریاها پوشیده شده است. اقیانوس آرام به تنهایی نیمی از کره زمین را پوشش داده است. حال در این مستند که بیش از 5 سال فیلم ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
720p HDTV x265 » 250MB
480p HDTV » 150MB

Charmed (2018– )

4.4 / 10
9,907
ژانر : درام , فانتزی
سازنده : Vanessa Parise , Jeffrey W. Byrd , Melanie Mayron
نویسنده : Constance M. Burge , Jessica O'Toole , Amy Rardin
زبان : انگلیسی
ستارگان : Melonie Diaz , Madeleine Mantock , Sarah Jeffery
مدت زمان : 43 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : The CW
فصل : 01 ، قسمت : 22 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال بعد از مرگ تلخ مادر سه خواهر ، می فهمند که جادوگرانی قدرتمند هستند و...
IMDB
Comment 3
Awards
Season 01
720p WEBRip » 500MB
720p WEBRip x265 » 300MB
480p WEBRip » 200MB

Gentleman Jack (2019– )

8.2 / 10
5,647
ژانر : درام
سازنده : Sally Wainwright , Sarah Harding , Jennifer Perrott
نویسنده : Sally Wainwright
زبان : انگلیسی
ستارگان : Suranne Jones , Sophie Rundle , Rosie Cavaliero
مدت زمان : 60 دقیقه
محصول : انگلستان , آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : BBC One , HBO
فصل : 01 ، قسمت : 08 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال سال 1832 میلادی زنی به نام "آن لیستر" که پس از سفری طولانی برای مطالعه و پیشرفت اجتماعی به خانه آبا و اجدادی خود در یورک شر غربی می رود ، همچنان که "لیس ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Ghosted
720p HDTV » 250MB
480p HDTV » 100MB
فصل اول » قسمت 16 پایان سریال

Ghosted (2017)

6.3 / 10
5,062
ژانر : کمدی , جنایی , ترسناک
سازنده : Rob Schrab , Jennifer Arnold , Jamie Babbit
نویسنده : Tom Gormican , Carl Tart , Blake McCormick
زبان : انگلیسی
ستارگان : Adam Scott , Craig Robinson , Ally Walker
مدت زمان : 30 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : FOX
فصل : 01 ، قسمت : 16 دانلود سریال »
خلاصه داستان : دو دوست باید با کمک یکدیگر از یک اتفاق بسیار بد جلو گیری کنند این اتفاق میتواند دنیا را دگرگون سازد...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Black-ish The Blue Planet Charmed Gentleman Jack Ghosted
Scarlet Street Generation Iron Retreat White Noise 2: The Light Rogues Gallery Phil Spector The Kominsky Method