دانلود سریال Bob's Burgers (2011– ) 720p HDTV x265
مشاهده در iMDBIMDB
قسمت22
لیست جوایز
امتیاز و رتبه8.1
نظرات کاربران0

اشتراک گذاری

به روز رسانی : پایان فصل نهم
ژانر : انیمیشن , کمدی رده سنی : کارگردان : Bernard Derriman , Tyree Dillihay , Chris Song نویسنده : Loren Bouchard , Jim Dauterive , Steven Davis محصول : آمریکا رنگ : Color رونمایی : 9 January 2011 (USA) زمان : 22 دقیقه بودجه : - درآمد : -
خلاصه داستان : همبرگر فروشی باب در واقع یک مرکز خانوادگی است که در واقع متعلق به تمام خانواده ی باب می باشد و آن ها اداره اش می کنند و...
« مشاهده همه جوایز »
Primetime Emmy Awards
2019
Nominee
Outstanding Animated Program
Doug Gallery (timing supervisor) ,
Tony Gennaro (supervising director) ,
Bernard Derriman (supervising director) ,
Ian Hamilton (director) ,
Michael Penketh (animation producer) ,
Scott D. Greenberg (animation executive producer) ,
Joel Kuwahara (animation executive producer) ,
Janelle Momary (supervising producer) ,
Wendy Molyneux (co-executive producer/writer) ,
Lizzie Molyneux-Logelin (co-executive producer/writer) ,
Kelvin Yu (co-executive producer) ,
Holly Schlesinger (co-executive producer) ,
Scott Jacobson (co-executive producer) ,
Steven Davis (co-executive producer) ,
Gregory Thompson (executive producer) ,
Nora Smith (executive producer) ,
Jon Schroeder (executive producer) ,
Rich Rinaldi (executive producer) ,
Dan Fybel (executive producer) ,
Jim Dauterive (executive producer) ,
Loren Bouchard (executive producer) ,
2018
Nominee
Outstanding Animated Program
Loren Bouchard (executive producer) ,
Jim Dauterive (executive producer) ,
Dan Fybel (executive producer) ,
Rich Rinaldi (executive producer) ,
Nora Smith (executive producer) ,
Gregory Thompson (executive producer) ,
Jon Schroeder (executive producer) ,
Scott Jacobson (co-executive producer) ,
Holly Schlesinger (co-executive producer) ,
Lizzie Molyneux-Logelin (co-executive producer/written by) ,
Wendy Molyneux (co-executive producer/written by) ,
Steven Davis (supervising producer) ,
Kelvin Yu (supervising producer) ,
Janelle Momary (supervising producer) ,
Scott D. Greenberg (animation executive producer) ,
Michael Penketh (animation producer) ,
Ian Hamilton (director) ,
Bernard Derriman (supervising director) ,
Tony Gennaro (assistant supervising director) ,
2017
Winner
Outstanding Animated Program
Loren Bouchard (executive producer) ,
Jim Dauterive (executive producer) ,
Dan Fybel (executive producer) ,
Rich Rinaldi (executive producer) ,
Gregory Thompson (co-executive producer) ,
Jon Schroeder (co-executive producer) ,
Nora Smith (co-executive producer) ,
Scott Jacobson (co-executive producer) ,
Steven Davis (supervising producer/writer) ,
Kelvin Yu (supervising producer/writer) ,
Lizzie Molyneux-Logelin (supervising producer) ,
Wendy Molyneux (supervising producer) ,
Holly Schlesinger (supervising producer) ,
Janelle Momary (produced by) ,
Joel Kuwahara (animation executive producer) ,
Scott D. Greenberg (animation executive producer) ,
Bernard Derriman (supervising director) ,
Chris Song (director) ,
2017
Nominee
Outstanding Character Voice-Over Performance
Kevin Kline ,
2016
Nominee
Outstanding Animated Program
Loren Bouchard (executive producer) ,
Jim Dauterive (executive producer) ,
Dan Fybel (executive producer) ,
Rich Rinaldi (executive producer) ,
Gregory Thompson (co-executive producer) ,
Jon Schroeder (co-executive producer) ,
Scott Jacobson (co-executive producer) ,
Nora Smith (co-executive producer/written by) ,
Steven Davis (supervising producer) ,
Kelvin Yu (supervising producer) ,
Lizzie Molyneux-Logelin (supervising producer) ,
Wendy Molyneux (supervising producer) ,
Holly Schlesinger (supervising producer) ,
Joel Kuwahara (animation executive producer) ,
Scott D. Greenberg (animation executive producer) ,
Janelle Momary (produced by) ,
Bernard Derriman (supervising director) ,
Tyree Dillihay (director) ,
Mauricio Pardo (assistant director) ,
2015
Nominee
Outstanding Character Voice-Over Performance
John Roberts ,
Outstanding Animated Program
Loren Bouchard (executive producer) ,
Jim Dauterive (executive producer) ,
Dan Fybel (co-executive producer/written by) ,
Rich Rinaldi (co-executive producer) ,
Gregory Thompson (co-executive producer) ,
Jon Schroeder (co-executive producer) ,
Mark McJimsey (supervising producer/animation executive producer) ,
Nora Smith (supervising producer) ,
Scott Jacobson (producer) ,
Steven Davis (producer) ,
Kelvin Yu (producer) ,
Lizzie Molyneux-Logelin (producer) ,
Wendy Molyneux (producer) ,
Holly Schlesinger (producer) ,
Scott D. Greenberg (animation executive producer) ,
Joel Kuwahara (animation executive producer) ,
Janelle Momary (animation producer) ,
Tyree Dillihay (director) ,
Bernard Derriman (supervising director) ,
Gordon Kent (animation timing) ,
2014
Winner
Outstanding Animated Program
Loren Bouchard (executive producer) ,
Jim Dauterive (executive producer) ,
Dan Fybel (co-executive producer) ,
Rich Rinaldi (co-executive producer) ,
Gregory Thompson (co-executive producer) ,
Jon Schroeder (co-executive producer) ,
Mark McJimsey (supervising producer/animation executive producer) ,
Nora Smith (supervising producer) ,
Scott Jacobson (producer) ,
Joel Kuwahara (animation executive producer) ,
Scott D. Greenberg (animation executive producer) ,
Janelle Momary (animation producer) ,
Holly Schlesinger (written by) ,
Brian LoSchiavo (director) ,
Bernard Derriman (supervising director) ,
Randy Ludensky (animation timing supervisor) ,
2013
Nominee
Outstanding Animated Program
Loren Bouchard (executive producer) ,
Jim Dauterive (executive producer) ,
Joel Kuwahara (animation executive producer) ,
Scott D. Greenberg (animation executive producer) ,
Mark McJimsey (animation executive producer) ,
Kit Boss (co-executive producer) ,
Dan Fybel (co-executive producer) ,
Rich Rinaldi (co-executive producer) ,
Gregory Thompson (co-executive producer) ,
Jon Schroeder (co-executive producer) ,
Nora Smith (producer) ,
Janelle Momary (animation producer) ,
Lizzie Molyneux-Logelin (written by) ,
Wendy Molyneux (written by) ,
Bernard Derriman (supervising director) ,
Anthony Chun (director) ,
Randy Ludensky (animation timing supervisor) ,
2012
Nominee
Outstanding Animated Program
Loren Bouchard (executive producer) ,
Jim Dauterive (executive producer) ,
Kit Boss (co-executive producer) ,
Dan Fybel (supervising producer) ,
Rich Rinaldi (supervising producer) ,
Mark McJimsey (animation executive producer/supervising producer) ,
Jon Schroeder (producer) ,
Joel Kuwahara (animation executive producer) ,
Scott D. Greenberg (animation executive producer) ,
Malisa Caroselli (animation producer) ,
Janelle Momary (animation producer) ,
Scott Jacobson (written by) ,
Jennifer Coyle (director) ,
Randy Ludensky (animation timing supervisor) ,
Annie Awards
2019
Nominee
Best General Audience Animated Television/Broadcast Production
2018
Nominee
Outstanding Achievement for Editorial in an Animated Television/Broadcast Production
Mark Seymour ,
Chuck Smith ,
Eric Davidson ,
2017
Winner
Best General Audience Animated Television/Broadcast Production
Outstanding Achievement in Writing in an Animated TV/Broadcast Production
Lizzie Molyneux-Logelin ,
Wendy Molyneux ,
2017
Nominee
Outstanding Achievement in Music in an Animated TV/Broadcast Production
Loren Bouchard ,
John Dylan Keith ,
Outstanding Achievement in Editorial in an Animated TV/Broadcast Production
Mark Seymour ,
Chuck Smith ,
Eric Davidson ,
2016
Winner
Outstanding Achievement in Voice Acting in an Animated TV/Broadcast Production
Kristen Schaal ,
Outstanding Achievement in Writing in an Animated TV/Broadcast Production
Steven Davis ,
Kelvin Yu ,
2016
Nominee
Best General Audience Animated TV/Broadcast Production
2015
Nominee
Best General Audience Animated TV/Broadcast Production
Outstanding Achievement in Directing in an Animated TV/Broadcast Production
Jennifer Coyle ,
Bernard Derriman ,
2014
Nominee
Best General Audience Animated TV/Broadcast Production
2013
Nominee
Best General Audience Animated Television Production
Broadcast Film Critics Association Awards
2019
Nominee
Best Animation Series
2018
Nominee
Best Animation Series
Casting Society of America, USA
2017
Winner
Outstanding Achievement in Casting - Television Animation
Julie Ashton ,
2016
Winner
Outstanding Achievement in Casting - Television Animation - Adult
Julie Ashton ,
2015
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Animation (Children and Adult)
Julie Ashton ,
2013
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Animation
Julie Ashton (casting director) ,
Critics Choice Television Awards
2016
Nominee
Best Animated Series
2015
Nominee
Best Animated Series
2014
Nominee
Best Animated Series
2012
Nominee
Best Animated Series
Environmental Media Awards, USA
2015
Nominee
Television Episodic Comedy
Gold Derby Awards
2019
Nominee
Animated Series
2018
Nominee
Animated Program
2017
Nominee
Animated Series
2016
Nominee
Animated Series
2014
Nominee
Animated Series
2013
Nominee
Animated Series
Kidscreen Awards
2018
Winner
Best Animated Series: Tweens/Teens
Loren Bouchard ,
Jim Dauterive ,
Best in Class: Tweens/Teens
Loren Bouchard ,
Jim Dauterive ,
2017
Winner
Best in Class: Tweens/Teens
Loren Bouchard ,
Jim Dauterive ,
Best Animated Series: Tweens/Teens
Loren Bouchard ,
Jim Dauterive ,
Best Voice Talent
Online Film & Television Association
2018
Nominee
Best Animated Program
2017
Nominee
Best Animated Program
Best Voice-Over Performance in a Animated Program
John Roberts ,
2016
Nominee
Best Animated Program
2014
Nominee
Best Animated Series
2013
Nominee
Best Animated Series
People's Choice Awards, USA
2017
Nominee
Favorite Animated TV Show
2016
Nominee
Favorite Animated TV Show
2015
Nominee
Favorite Animated TV Show
Teen Choice Awards
2013
Nominee
Choice TV: Animated Show
2012
Nominee
Choice TV: Animated Show
2011
Nominee
Choice TV: Animated Show
Writers Guild of America, USA
2019
Nominee
Animation
Rich Rinaldi ,
Animation
Lizzie Molyneux-Logelin ,
Wendy Molyneux ,
Animation
Steven Davis ,
2018
Nominee
Animation
Lizzie Molyneux-Logelin ,
Wendy Molyneux ,
2016
Winner
Animation
Dan Fybel ,
2016
Nominee
Animation
Lizzie Molyneux-Logelin ,
Wendy Molyneux ,
2015
Nominee
Animation
Gregory Thompson ,
Animation
Nora Smith ,
بستن لیست جوایز

عوامل و بازیگران

مشاهده همه »

عکس ها / تریلرها

تا کنون تریلر یا عکسی قرار نگرفته است

ارسال نظر جدید

جهت ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

نظرات کاربران ( 0 نظر )

سریال های مشابه

1080p WEBRip » 1.10GB
720p WEBRip » 500MB
480p WEBRip » 300MB
فصل اول » قسمت 5 پایان فصل

Dynasties (2018– )

9.2 / 10
2,595
ژانر : مستند
سازنده : Simon Blakeney , Will Lawson , Rosie Thomas
نویسنده :
زبان : انگلیسی
ستارگان : David Attenborough
مدت زمان : 60 دقیقه
محصول : انگلستان , آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : BBC Earth , BBC One
فصل : 01 ، قسمت : 05 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان مستند به بررسی زندگی 5 گونه‎ حیوانی معروف ولی در خطر انقراض می‌پردازد ، سگ‎های وحشی آفریقایی ، پنگوئن‌ها ، شامپانزه‌ها ، شیرها و ببرها ، هر کدام از این حیوانات با رقیبان و ن ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
720p WEBRip » 300MB
720p WEBRip x265 » 250MB
480p WEBRip » 150MB
فصل اول » قسمت 8 پایان فصل

Tidelands (2018– )

7 / 10
5,164
ژانر : جنایی , درام , فانتزی
سازنده : Toa Fraser , Emma Freeman , Catriona McKenzie
نویسنده : Stephen M. Irwin , Nathan Mayfield , Leigh McGrath
زبان : انگلیسی
ستارگان : Charlotte Best , Marco Pigossi , Aaron Jakubenko
مدت زمان : 60 دقیقه
محصول : استرالیا
رده : سریال   ،   پخش از : Netflix
فصل : 01 ، قسمت : 08 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال پیدا شدن جسدی ناشناس در ساحل دهکده دختری را برای یافتن راز جسمش که نیمه سیرن ( الهه دریایی ) و نیمه انسان هست هدایت می‌کند و...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
According to Jim
720p WEB-DL » 150MB
هشت فصل کامل » پایان سریال

According to Jim (2001–2009)

6.4 / 10
32,456
ژانر : کمدی , عاشقانه
سازنده : Philip Charles MacKenzie , Jim Belushi , Mark Cendrowski
نویسنده : Tracy Newman , Jonathan Stark , David Feeney
زبان : انگلیسی
ستارگان : Jim Belushi , Courtney Thorne-Smith , Larry Joe Campbell
مدت زمان : 30 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : ABC
فصل : 08 ، قسمت : 18 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال "جیم" تنبل و بیخیال و برعکس همسرش مسئولیت پذیر که "جیم" خیلی سر این موضوع همسرش رو مسخره میکنه و...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 08
720p WEBRip » 250MB
720p WEBRip x265 » 150MB
480p WEBRip » 100MB
فصل اول » قسمت 8 پایان فصل

Russian Doll (2019– )

8 / 10
43,907
ژانر : کمدی , درام , معمایی
سازنده : Leslye Headland , Jamie Babbit , Natasha Lyonne
نویسنده : Leslye Headland , Natasha Lyonne , Amy Poehler
زبان : انگلیسی
ستارگان : Natasha Lyonne , Charlie Barnett , Greta Lee
مدت زمان : 30 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Netflix
فصل : 01 ، قسمت : 08 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال زنی جوان در نیویورک در تلاش هست از رفتن به یک مهمانی که باعث شروع اتفاقات وحشتناکی برای او خواهد شد فرار کند و...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Mr. Bean
720p WEB-DL » 200MB
یک فصل کامل » پایان سریال

Mr. Bean (1990–1995)

8.5 / 10
90,084
ژانر : کمدی , خانوادگی
سازنده : John Birkin , Paul Weiland , John Howard Davies
نویسنده : Rowan Atkinson , Andrew Clifford , Richard Curtis
زبان : انگلیسی
ستارگان : Rowan Atkinson , Robin Driscoll , Matthew Ashforde
مدت زمان : 350 دقیقه
محصول : انگلستان
رده : سریال   ،   پخش از : ITV
فصل : 01 ، قسمت : 14 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال زندگی سخت هست و آقای بین همچنان با این مشکلات دست و پنجه نرم می کند و جالبترین راه را برای حل این مشکلات انتخاب می کند و...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Dynasties Tidelands According to Jim Russian Doll Mr. Bean
The Dark The Diabolical Starry Eyes Under Siege The Wrestler Blue Sky Foxes