دانلود سریال The Voice (2011– ) 480p HDTV
مشاهده در iMDBIMDB
قسمت23
لیست جوایز
امتیاز و رتبه6.5
نظرات کاربران0

اشتراک گذاری

به روز رسانی : پایان فصل شانزدهم
ژانر : , موزیک , برنامه تلویزیونی رده سنی : کارگردان : Alan Carter نویسنده : Michael Tiberi محصول : آمریکا رنگ : Color رونمایی : 26 April 2011 (USA) زمان : 60 دقیقه بودجه : - درآمد : -
خلاصه داستان : The Voice مجموعه تلوزیونی واقع نما (Reality-TV) امریکایی هست که اولین بار در سال 2011 از شبکه NBC روی انتن رفت.هیئت داوری این مسابقه از میان مشاهیر و معروف ترین خوانندگان امریکایی هستند. روند مسابقه به این صورت می باشد که ابتدا شرکت کنندگان برگزیده به روی سن می روند و آهنگی را اجرا میکنند، اما داوران مسابقه پشت به شرکت کننده می نشینند و فقط به صدای شرکت کننده گوش می دهند...
« مشاهده همه جوایز »
Primetime Emmy Awards
2019
Nominee
Outstanding Reality-Competition Program
2018
Nominee
Outstanding Reality Competition Program
Outstanding Casting for a Reality Program
Michelle McNulty (casting director) ,
Holly Dale (casting director) ,
Courtney Burns (casting director) ,
Outstanding Production Design for Variety, Nonfiction, Reality or Reality-Competition Series
Anton Goss (production designer) ,
James Connelly (production designer) ,
Lydia Smyth (art director) ,
Zeya Maurer (art director) ,
Outstanding Picture Editing for a Structured or Competition Reality Program
John M. Larson (supervising editor) ,
Robert M. Malachowski Jr. (supervising editor) ,
Hudson Smith (supervising editor) ,
Matt Antell (editor) ,
Roger Bartlett (editor) ,
Sean Basaman (editor) ,
Kevin Benson (editor) ,
Matthew Thomas Blair (editor) ,
Melissa Silva Borden (editor) ,
William Castro (editor) ,
Grady Cooper (editor) ,
A.J. Dickerson (editor) ,
Glen Ebesu (editor) ,
Noel A. Guerra (editor) ,
John Homesley (editor) ,
Omega Hsu (editor) ,
Ryan P. James (editor) ,
Charles Kramer (editor) ,
James J. Munoz (editor) ,
Rich Remis (editor) ,
David Sowell (editor) ,
Robby Thompson (editor) ,
Eric Wise (editor) ,
Outstanding Makeup for a Multi-Camera Series or a Special (Non-Prosthetic)
Darcy Gilmore (department head makeup artist) ,
Kathleen Karridene (makeup artist) ,
Kristene Bernard (key makeup artist) ,
Gina Ghiglieri (makeup artist) ,
Outstanding Lighting Design/Lighting Direction for a Variety Series
Oscar Dominguez (lighting designer) ,
Daniel K. Boland (lighting director) ,
Johnny Bradley (lighting director) ,
Craig Housenick (lighting director) ,
Ron Wirsgalla (lighting director) ,
Outstanding Directing for a Reality Program
Alan Carter (director) ,
2017
Winner
Outstanding Reality Competition Program
John de Mol (executive producer) ,
Mark Burnett (executive producer) ,
Audrey Morrissey (executive producer) ,
Jay Bienstock (executive producer) ,
Lee Metzger (executive producer) ,
Chad Hines (executive producer) ,
Kyra Thompson (co-executive producer) ,
Mike Yurchuk (co-executive producer) ,
Amanda Zucker (co-executive producer) ,
Anthea Bhargava (supervising producer) ,
Keith Dinielli (supervising producer) ,
May Johnson (supervising producer) ,
Clyde Lieberman (supervising producer) ,
Teddy Valenti (supervising producer) ,
Ashley Baumann (senior producer) ,
Barton Kimball (senior producer) ,
Brittany Martin Porter (senior producer) ,
Kyley Tucker (senior producer) ,
Amanda Silva Borden (producer) ,
Carson Daly (producer) ,
Dan Paschen (producer) ,
2017
Nominee
Outstanding Casting for a Reality Program
Michelle McNulty (casting director) ,
Holly Dale (casting director) ,
Courtney Burns (casting director) ,
Outstanding Sound Mixing for a Variety Series or Special
Ryan Young (re-recording mixer) ,
Brian Riordan (re-recording mixer) ,
Michael Abbott (production mixer) ,
Eric White (re-recording music mixer) ,
Tim Hatayama (re-recording music mixer) ,
Randy Faustino (broadcast music mixer) ,
Kenyata Westbrook (reality supervising audio Mixer) ,
Sterling Cross (production reality mixer) ,
Robert P. Matthews Jr. (production reality mixer) ,
John Koster (production reality mixer) ,
Andrew Fletcher (mouse PA mixer) ,
Christian Schrader (supplemental audio mixer) ,
Carlos Torres (iInterstitial playback music mixer) ,
Bill Dietzman (monitor mixer) ,
Michael Bernard (music sub mixer) ,
Outstanding Makeup for a Multi-Camera Series or Special (Non-Prosthetic)
Darcy Gilmore (department head makeup artist) ,
Kristene Bernard (key makeup artist) ,
Thea Samuels (additional makeup artist) ,
Gina Ghiglieri (additional makeup artist) ,
Diane Mayo (additional makeup artist) ,
Jackie Dobbie (additional makeup artist) ,
Outstanding Short Form Variety Series
Chad Hines (executive producer) ,
Amanda Horning (supervising producer) ,
Outstanding Hairstyling for a Multi-Camera Series or Special
Jerilynn Straitiff (department head hairstylist) ,
Meagan Herrera (key hairstylist) ,
Cory Rotenberg (hairstylist) ,
Anna Maria Orzano (hairstylist) ,
Stacey Morris (hairstylist) ,
Darbie Wieczorek (hairstylist) ,
Outstanding Production Design for Variety, Nonfiction, Reality or Reality-Competition Programming
Anton Goss (production designer) ,
James Connelly (production designer) ,
Zeya Maurer (art director) ,
Brittany Perham-MacWhorter (art director) ,
Stephanie Trigg (set decorator) ,
Outstanding Lighting Design/Lighting Direction for a Variety Series
Oscar Dominguez (Lighting Designer) ,
Sam Barker (Lighting Director) ,
Daniel K. Boland (Lighting Director) ,
Johnny Bradley (Media Server Operator) ,
Ron Wirsgalla (Chief Lighting Technician) ,
2016
Winner
Outstanding Lighting Design/Lighting Direction for a Variety Series
Oscar Dominguez (lighting designer) ,
Sam Barker (lighting director) ,
Daniel K. Boland (lighting director) ,
Craig Housenick (lighting director) ,
Johnny Bradley (media server operator) ,
Outstanding Reality Competition Program
John de Mol (executive producer) ,
Mark Burnett (executive producer) ,
Audrey Morrissey (executive producer) ,
Jay Bienstock (executive producer) ,
Lee Metzger (executive producer) ,
Chad Hines (executive producer) ,
Kyra Thompson (co-executive producer) ,
Amanda Zucker (co-executive producer) ,
Mike Yurchuk (co-executive producer) ,
Anthea Bhargava (supervising producer) ,
Keith Dinielli (supervising producer) ,
May Johnson (supervising producer) ,
Clyde Lieberman (supervising producer) ,
Teddy Valenti (supervising producer) ,
Ashley Baumann (senior producer) ,
Kyley Tucker (senior producer) ,
Carson Daly (producer) ,
Barton Kimball (producer) ,
Michelle McNulty (producer) ,
Brittany Martin Porter (producer) ,
2016
Nominee
Outstanding Technical Direction, Camerawork, Video Control for a Series
Allan Wells (technical director) ,
Terrance Ho (senior video control) ,
Diane Biederbeck (camera) ,
Suzanne Ebner (camera) ,
Guido Frenzel (camera) ,
Alex Hernandez (camera) ,
Dave Hilmer (camera) ,
Marc Hunter (camera) ,
Scott Hylton (camera) ,
Katherine Iacofano (camera) ,
Scott Kaye (camera) ,
Ron Lehman (camera) ,
Jofre Rosero (camera) ,
Steve Simmons (camera) ,
Danny Webb (camera) ,
Outstanding Production Design for Variety, Nonfiction, Reality or Reality-Competition Series
Anton Goss (production designer) ,
James Connelly (production designer) ,
Zeya Maurer (art director) ,
Lydia Smyth (art director) ,
Stephanie Trigg (set decorator) ,
Outstanding Picture Editing for a Structured or Competition Reality Program
Robert M. Malachowski Jr. (editor) ,
John M. Larson (editor) ,
Hudson Smith (editor) ,
Jason Stewart (editor) ,
Matt Antell (editor) ,
Kevin Benson (editor) ,
Matthew Thomas Blair (editor) ,
Melissa Silva Borden (editor) ,
Jamie Bull (editor) ,
William Castro (editor) ,
Jason Cherella (editor) ,
A.J. Dickerson (editor) ,
Noel A. Guerra (editor) ,
John Homesley (editor) ,
Omega Hsu (editor) ,
Ryan P. James (editor) ,
James J. Munoz (editor) ,
Rich Remis (editor) ,
Eric B. Shanks (editor) ,
Robby Thompson (editor) ,
Eric Wise (editor) ,
Roger Bartlett (editor) ,
2015
Winner
Outstanding Lighting Design/Lighting Direction for a Variety Series
Oscar Dominguez (lighting designer) ,
Sam Barker (lighting director) ,
Daniel K. Boland (lighting director) ,
Craig Housenick (lighting director) ,
Johnny Bradley (media server operator) ,
Outstanding Reality-Competition Program
Mark Burnett (executive producer) ,
John de Mol (executive producer) ,
Audrey Morrissey (executive producer) ,
Marc Jansen (executive producer) ,
Lee Metzger (executive producer) ,
Chad Hines (co-executive producer) ,
Amanda Zucker (co-executive producer) ,
Mike Yurchuk (co-executive producer) ,
Jim Roush (co-executive producer) ,
Kyra Thompson (co-executive producer) ,
May Johnson (supervising producer) ,
Teddy Valenti (supervising producer) ,
Anthea Bhargava (supervising producer) ,
Clyde Lieberman (supervising producer) ,
Ashley Baumann (senior producer) ,
Keith Dinielli (senior producer) ,
Barton Kimball (producer) ,
Brittany Martin Porter (producer) ,
Kyley Tucker (producer) ,
Carson Daly (producer) ,
Michelle McNulty (producer) ,
2015
Nominee
Outstanding Sound Mixing for a Variety Series or Special
Michael Abbott (production sound mixer) ,
Kenyata Westbrook (production sound mixer) ,
Robert P. Matthews Jr. (production sound mixer) ,
John Koster (production sound mixer) ,
Ryan Young (post-production sound mixer) ,
Randy Faustino (broadcast music mixer) ,
Andrew Fletcher (pa mixer) ,
Christian Schrader (supplemental audio mixer) ,
Michael Bernard (music sub-mixer) ,
Eric White (vocal mixer) ,
Mike Parker (stage monitor mixer) ,
Eddie Marquez (production sub-mixer) ,
Bill Dietzman (monitor mixer) ,
Outstanding Production Design for Variety, Nonfiction, Reality or Reality-Competition Programming
Anton Goss (production designer) ,
James Connelly (production designer) ,
Zeya Maurer (art director) ,
Lydia Smyth (art director) ,
Outstanding Technical Direction, Camerawork, Video Control for a Series
Allan Wells (techincal director) ,
Diane Biederbeck (camera) ,
Danny Bonilla (camera) ,
Suzanne Ebner (camera) ,
Guido Frenzel (camera) ,
Alex Hernandez (camera) ,
Dave Hilmer (camera) ,
Marc Hunter (camera) ,
Scott Hylton (camera) ,
Katherine Iacofano (camera) ,
Scott Kaye (camera) ,
Steve Martyniuk (camera) ,
Jofre Rosero (camera) ,
Bryan Trieb (camera) ,
Terrance Ho (video control) ,
Steve Simmons (camera) ,
Outstanding Hairstyling for a Multi-Camera Series or Special
Shawn Finch (department head hairstylist) ,
Jerilynn Straitiff (key hairstylist) ,
Renee Ferruggia (additional hairstylist) ,
James Dunham (additional hairstylist) ,
Stacey Morris (additional haristylist) ,
2014
Nominee
Outstanding Lighting Direction (Electronic) for a Drama Series, Variety Series, Miniseries or a Special
Oscar Dominguez (Lighting Designer) ,
Sam Barker (Lighting Director) ,
Daniel K. Boland (Lighting Director) ,
Johnny Bradley (Lighting Director) ,
Craig Housenick (Lighting Director) ,
Outstanding Interactive Program
Outstanding Art Direction for Variety, Nonfiction, Reality or Reality-Competition Program
Anton Goss (production designer) ,
James Connelly (production designer) ,
Zeya Maurer (art director) ,
Lydia Smyth (art director) ,
Kristen O'Malley (set decorator) ,
Outstanding Sound Mixing for a Variety Series or Special
Michael Abbott (production mixer) ,
Kenyata Westbrook (production mixer) ,
Robert P. Matthews Jr. (production mixer) ,
John Koster (production mixer) ,
Randy Faustino (music mixer) ,
Ryan Young (post production mixer) ,
Christian Schrader (supplemental audio mixer) ,
Tim Hatayama (music mix recordist) ,
Michael Bernard (music sub mixer) ,
Andrew Fletcher (foh mixer) ,
Bill Dietzman (reality stage monitor mixer) ,
Eddie Marquez (production sub mixer) ,
Outstanding Picture Editing for Reality Programming
John M. Larson (supervising editor) ,
Hudson Smith (supervising editor) ,
Robert M. Malachowski Jr. (supervising editor) ,
William Castro (editor) ,
Eric B. Shanks (editor) ,
Jason Stewart (editor) ,
Robby Thompson (editor) ,
Noel A. Guerra (editor) ,
James Muñoz (editor) ,
Outstanding Hairstyling for a Multi-Camera Series or Special
Shawn Finch (department head hairstylist) ,
Jerilynn Straitiff (key hairstylist) ,
Renee Ferruggia (hairstylist) ,
Samantha Wen (hairstylist) ,
Corey Hill (hairstylist) ,
Cheryl Marks (hairstylist) ,
Outstanding Makeup for a Multi-Camera Series or Special (Non-Prosthetic)
Darcy Gilmore (department head makeup artist) ,
Sherri Simmons (key makeup artist) ,
Thea Samuels (makeup artist) ,
Kristene Bernard (makeup artist) ,
Carlene Kearns (makeup artist) ,
Molly Tissavary (makeup artist) ,
Outstanding Cinematography for Reality Programming
Alex Van Wagner (cinematography) ,
Steve Lopez (camera) ,
Adam Tash (camera) ,
Mark Alvarado (camera) ,
Jeffrey Wilkins (camera) ,
Edgar Martin (camera) ,
Graham Steele (camera) ,
Dom Zanghi (camera) ,
Outstanding Reality-Competition Program
Mark Burnett (executive producer) ,
John de Mol (executive producer) ,
Audrey Morrissey (executive producer) ,
Stijn Bakkers (executive producer) ,
Lee Metzger (executive producer) ,
Chad Hines (co-executive producer) ,
Nicolle Yaron (co-executive producer) ,
Amanda Zucker (co-executive producer) ,
Mike Yurchuk (co-executive producer) ,
Jim Roush (co-executive producer) ,
Kyra Thompson (supervising producer) ,
May Johnson (senior producer) ,
Teddy Valenti (senior producer) ,
Ashley Baumann (producer) ,
Carson Daly (producer) ,
Keith Dinielli (producer) ,
Barton Kimball (producer) ,
Kyley Tucker (producer) ,
Brittany Martin Porter (producer) ,
2013
Winner
Outstanding Lighting Design or Lighting Direction for a Variety Series
Oscar Dominguez (lighting designer) ,
Daniel K. Boland (lighting director) ,
Sam Barker (lighting director) ,
Craig Housenick (media server operator) ,
Outstanding Reality-Competition Program
John de Mol (executive producer) ,
Mark Burnett (executive producer) ,
Audrey Morrissey (executive producer) ,
Stijn Bakkers (executive producer) ,
Lee Metzger (executive producer) ,
Chad Hines (co-executive producer) ,
Jim Roush (co-executive producer) ,
Amanda Zucker (co-executive producer) ,
Nicolle Yaron (senior supervising producer) ,
Mike Yurchuk (senior supervising producer) ,
Kyra Thompson (supervising producer) ,
Teddy Valenti (senior producer) ,
May Johnson (producer) ,
Carson Daly (producer) ,
Ashley Baumann (producer) ,
Keith Dinielli (producer) ,
2013
Nominee
Outstanding Art Direction for Variety or Nonfiction Programming
Anton Goss (production designer) ,
James Connelly (production designer) ,
Zeya Maurer (art director) ,
Outstanding Hairstyling for a Multi-Camera Series or Special
Shawn Finch (department head hairstylist) ,
Jerilynn Straitiff (key hairstylist) ,
Renee Ferruggia (additional hairstylist) ,
Cheryl Marks (additional hairstylist) ,
Corey Hill (additional hairstylist) ,
Kathleen Leonard (additional hairstylist) ,
Outstanding Technical Direction, Camerawork, Video Control for a Series
Allan Wells (technical director) ,
John Repczynski (camera) ,
Suzanne Ebner (camera) ,
Diane Biederbeck (camera) ,
Dave Hilmer (camera) ,
Manny Bonilla (camera) ,
Marc Hunter (camera) ,
Steve Martyniuk (camera) ,
Scott Kaye (camera) ,
Scott Hylton (camera) ,
Joe Coppola (camera) ,
Guido Frenzel (camera) ,
Alex Hernandez (camera) ,
Jofre Rosero (camera) ,
Steve Simmons (camera) ,
Terrance Ho (video control) ,
2012
Nominee
Outstanding Art Direction for Variety or Nonfiction Programming
Anton Goss (production designer) ,
James Connelly (production designer) ,
Zeya Maurer (art director) ,
Outstanding Hairstyling for a Multi-Camera Series or Special
Shawn Finch (department head hairstylist) ,
Jerilynn Straitiff (additional hairstylist) ,
Cindy Costello (additional hairstylist) ,
Cheryl Marks (additional hairstylist) ,
Renee Ferruggia (additional hairstylist) ,
Samantha Wen (additional hairstylist) ,
Outstanding Lighting Design or Lighting Direction for a Variety Series
Oscar Dominguez (lighting designer) ,
Daniel K. Boland (lighting director) ,
Outstanding Reality-Competition Program
Dean Houser (supervising producer) ,
Carson Daly (producer) ,
John de Mol (executive producer) ,
David Offenheiser (producer) ,
Jim Roush (co-executive producer) ,
Lee Metzger (executive producer) ,
Audrey Morrissey (executive producer) ,
May Johnson (producer) ,
Stijn Bakkers (executive producer) ,
Teddy Valenti (producer) ,
Joni Day (producer) ,
Nicolle Yaron (supervising producer) ,
Chad Hines (co-executive producer) ,
Amanda Zucker (co-executive producer) ,
Mark Burnett (executive producer) ,
Mike Yurchuk (supervising producer) ,
ALMA Awards
2012
Winner
Favorite TV Reality, Variety, or Comedy Personality or Act
Christina Aguilera ,
2011
Nominee
Favorite TV Reality, Variety, or Comedy Personality or Act
Christina Aguilera ,
Art Directors Guild
2017
Nominee
Variety, Reality, or Competition Series
Anton Goss (production designer) ,
James Connelly (production designer) ,
Brittany Perham-MacWhorter (art director) ,
Lydia Smyth (art director) ,
Zeya Maurer (art director) ,
John Myatt (assistant art director) ,
Kyle Doll (assistant art director) ,
Heather Cantrell (set decorator) ,
2016
Nominee
Variety, Competition, Reality, or Game Show Series
Anton Goss (production designer) ,
James Connelly (production designer) ,
Zeya Maurer (art director) ,
Lydia Smyth (art director) ,
Brittany Perham-MacWhorter (art director) ,
Kirsten Larsen (assistant art director) ,
Stephanie Trigg (set decorator) ,
2015
Nominee
Variety, Competition, Reality, or Game Show Series
Anton Goss (production designer) ,
James Connelly (production designer) ,
Zeya Maurer (art director) ,
Brittany Perham-MacWhorter (art director) ,
Lydia Smyth (art director) ,
Kirsten Larsen (assistant art director) ,
2014
Nominee
Multi-Camera, Variety, or Unscripted Series
Anton Goss (production designer) ,
James Connelly (production designer) ,
Dave Edwards (art director) ,
Lydia Smyth (art director) ,
Zeya Maurer (art director) ,
Brittany Perham-MacWhorter (assistant art director) ,
Ellen Jaworski (assistant art director) ,
Ed Strang (scenic artist) ,
Jose Ramirez (scenic artist) ,
Kristen O'Malley (set decorator) ,
2013
Nominee
Episode of a Multi-Camera, Variety or Unscripted Series
Anton Goss (production designer) ,
James Connelly (production designer) ,
Zeya Maurer (art director) ,
Rick Vanzini (art director) ,
Anthony Bishop (art director) ,
Lydia Smyth (assistant art director) ,
Kirsten Larsen (assistant art director) ,
Scott Harper (graphic designer) ,
Ed Strang (scenic artist) ,
Jose Ramirez (scenic artist) ,
Lynn Brown (scenic artist) ,
ASCAP Film and Television Music Awards
2013
Winner
Top Television Series
Matt Chambless ,
David Paul Dorn ,
Jared Gutstadt ,
William McIntyre ,
Jeff Peters ,
Rick Smith ,
Top Television Series
David Paul Dorn (Composer) ,
Broadcast Film Critics Association Awards
2018
Winner
Best Reality Competition Series
California on Location Awards
2014
Nominee
Location Professional of the Year - Reality Television
Alexandra Gibson ,
Critics Choice Television Awards
2016
Winner
Best Reality Show - Competition
2016
Nominee
Best Reality Show Host
Carson Daly ,
2015
Nominee
Best Reality Series - Competition
2014
Nominee
Best Reality Series - Competition
Best Reality Host
Carson Daly ,
2013
Winner
Best Reality Series - Competition
2012
Winner
Best Reality Series - Competition
GALECA: The Society of LGBTQ Entertainment Critics
2012
Nominee
TV Musical Program of the Year
GLAAD Media Awards
2018
Nominee
Outstanding Reality Program
2012
Nominee
Outstanding Reality Program
Gold Derby Awards
2018
Nominee
Reality-Competition Program
2017
Nominee
Reality-Competition Program
2016
Nominee
Reality Program
2015
Winner
Best Reality Program
2014
Nominee
Reality Program
2013
Winner
Reality Program
2011
Nominee
Reality-Competition Program
Guild of Music Supervisors Awards
2019
Nominee
Best Music Supervision in a Docuseries or Reality Television
Clyde Lieberman ,
Jill Meyers ,
2018
Nominee
Best Music Supervision in a Docuseries or Reality Television
Clyde Lieberman ,
Jill Meyers ,
2017
Winner
Best Music Supervision in a Docuseries or Reality Television
Clyde Lieberman ,
Jill Meyers ,
2016
Winner
Best Music Supervision in a Docuseries or Reality Television
Clyde Lieberman ,
Jill Meyers ,
2015
Winner
Best Music Supervision in a Reality Television
Clyde Lieberman ,
Jill Meyers ,
Hollywood Makeup Artist and Hair Stylist Guild Awards
2017
Nominee
Best Contemporary Makeup - Television and New Media Series
Darcy Gilmore ,
Kristene Bernard ,
Diane Mayo ,
Best Contemporary Hair Styling - Television and New Media Series
Jerilynn Straitiff ,
Meagan Herrera ,
Renee Ferruggia ,
2016
Nominee
Best Contemporary Hair Styling - Television and New Media Series
Shawn Finch ,
Jerilynn Straitiff ,
Renee Ferruggia ,
2015
Nominee
Best Contemporary Hair Styling - Television and New Media Series
Shawn Finch ,
Jerilynn Straitiff ,
Cheryl Marks ,
2014
Winner
Best Contemporary Hair Styling - Television and New Media Series
Shawn Finch ,
Jerilynn Straitiff ,
Image Awards
2017
Nominee
Outstanding Reality Program/Reality Competition Series
2016
Nominee
Outstanding Reality Program/Reality Competition Series
2015
Nominee
Outstanding Reality Series
2014
Nominee
Outstanding Reality Series
Imagen Foundation Awards
2013
Nominee
Best Variety or Reality Show
Kids' Choice Awards, USA
2019
Nominee
Favorite Reality Show
Alan Carter (director) ,
2017
Nominee
Favorite Reality Show
2015
Winner
Favorite Talent Competition Show
2014
Nominee
Favorite Reality Show
2013
Nominee
Favorite Reality Show
MTV Movie + TV Awards
2017
Nominee
Best Duo
Adam Levine ,
Blake Shelton ,
Best Reality Competition
Online Film & Television Association
2017
Nominee
Best Ensemble in a Variety, Reality or Non-Fiction Program
2016
Winner
Best Individual Host or Panelist in a Reality or Non-Fiction Program
Adam Levine ,
2016
Nominee
Best Reality or Non-Fiction Program
Best Direction of a Reality or Non-Fiction Program
2011
Winner
Best Individual Host or Panelist in a Reality or Non-Fiction Program
Christina Aguilera ,
Carson Daly ,
CeeLo Green ,
Adam Levine ,
Blake Shelton ,
2011
Nominee
Best Non-Fiction Program
People's Choice Awards, USA
2017
Winner
Favorite Competition TV Show
2016
Nominee
Favorite TV Show
John de Mol ,
2015
Winner
Favorite Competition TV Show
2014
Winner
Favorite Competition TV Show
2013
Nominee
Favorite Competition TV Show
Favorite Celebrity Judge
Adam Levine ,
Favorite Celebrity Judge
Christina Aguilera ,
2012
Nominee
Favorite TV Competition Show
PGA Awards
2019
Nominee
Outstanding Producer of Competition Television
John de Mol ,
Mark Burnett ,
Audrey Morrissey ,
Stijn Bakkers ,
Chad Hines ,
Amanda Zucker ,
Kyra Thompson ,
Teddy Valenti ,
Carson Daly ,
2018
Winner
Outstanding Producer of Competition Television
John de Mol ,
Mark Burnett ,
Audrey Morrissey ,
Lee Metzger ,
Chad Hines ,
Amanda Zucker ,
Kyra Thompson ,
Jay Bienstock ,
Stijn Bakkers ,
Mike Yurchuk ,
Teddy Valenti ,
Carson Daly ,
Amanda Silva Borden (producing team) ,
Dan Paschen (producing team) ,
Tod Schellinger (producing team) ,
Jared Wyso (producing team) ,
Suzanne Lee (producing team) ,
Anthea Bhargava (producing team) ,
Keith Dinielli (producing team) ,
May Johnson (producing team) ,
Clyde Lieberman (producing team) ,
Kyley Tucker (producing team) ,
Amanda Horning (producing team) ,
Melissa A. Wong (producing team) ,
Anna Gunne (producing team) ,
Thomas A. Douglass (producing team) ,
Stephanie Rojas (producing team) ,
Ryan Corchard-Keller (producing team) ,
Brianna Stegemann (producing team) ,
Meredith Ambrose (producing team) ,
Will Davalos (producing team) ,
Alexis Heller (producing team) ,
Amanda Keller (producing team) ,
Alyson Lippert (producing team) ,
Mariela Rodriguez (producing team) ,
Jacob Kieval (producing team) ,
2017
Winner
Outstanding Producer of Competition Television
Audrey Morrissey ,
Jay Bienstock ,
Mark Burnett ,
John de Mol ,
Chad Hines ,
Lee Metzger ,
Kyra Thompson ,
Mike Yurchuk ,
Amanda Zucker ,
Carson Daly ,
2016
Winner
Outstanding Producer of Competition Television
Audrey Morrissey ,
Mark Burnett ,
John de Mol ,
Marc Jansen ,
Lee Metzger ,
Chad Hines ,
Jim Roush ,
Kyra Thompson ,
Mike Yurchuk ,
Amanda Zucker ,
2015
Winner
Outstanding Producer of Competition Television
Stijn Bakkers ,
Mark Burnett ,
John de Mol ,
Chad Hines ,
Lee Metzger ,
Audrey Morrissey ,
Jim Roush ,
Kyra Thompson ,
Mike Yurchuk ,
Amanda Zucker ,
2014
Winner
Outstanding Producer of Competition Television
Stijn Bakkers ,
Mark Burnett ,
John de Mol ,
Chad Hines ,
Lee Metzger ,
Audrey Morrissey ,
Jim Roush ,
Kyra Thompson ,
Nicolle Yaron ,
Mike Yurchuk ,
Amanda Zucker ,
2013
Nominee
Outstanding Producer of Competition Television
Stijn Bakkers ,
Mark Burnett ,
John de Mol ,
Chad Hines ,
Lee Metzger ,
Audrey Morrissey ,
Jim Roush ,
Nicolle Yaron ,
Mike Yurchuk ,
Amanda Zucker ,
Teen Choice Awards
2014
Winner
Choice TV Personality: Female
Shakira ,
Choice TV: Reality Competition Show
Choice TV Personality: Male
Adam Levine ,
2013
Nominee
Choice TV: Reality Competition Show
Choice TV Personality: Male
Adam Levine ,
Choice TV Personality: Male
Blake Shelton ,
2012
Nominee
Choice TV Personality: Male
CeeLo Green ,
Choice TV: Female Personality
Christina Aguilera ,
Choice TV: Reality Competition
2011
Winner
Choice TV: Breakout Show
2011
Nominee
Choice TV: Personality
Christina Aguilera ,
Choice TV: Personality
Adam Levine ,
Choice TV: Reality Competition
Television Critics Association Awards
2014
Nominee
Outstanding Achievement in Reality Programming
2013
Nominee
Outstanding Achievement in Reality Programming
2012
Nominee
Outstanding Achievement in Reality Programming
2011
Nominee
Outstanding Achievement in Reality Programming
TV Guide Awards
2014
Winner
Favorite Reality Competition Show
2013
Winner
Favorite Reality Competition
2012
Nominee
Favorite Singing Contest
Young Hollywood Awards
2014
Nominee
Reality Royality
بستن لیست جوایز

عوامل و بازیگران

مشاهده همه »

عکس ها / تریلرها

تا کنون تریلر یا عکسی قرار نگرفته است

ارسال نظر جدید

جهت ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

نظرات کاربران ( 0 نظر )

سریال های مشابه

Bodyguard
720p WEBRip x265 » 250MB
480p WEBRip » 150MB
فصل اول » قسمت 6 اضافه شد

Bodyguard (2018– )

8.2 / 10
68,361
ژانر : جنایی , درام , هیجان انگیز
سازنده : John Strickland , Thomas Vincent
نویسنده : Jed Mercurio
زبان : انگلیسی
ستارگان : Richard Madden , Sophie Rundle , Vincent Franklin
مدت زمان : 60 دقیقه
محصول : انگلستان
رده : سریال   ،   پخش از : ITV
فصل : 01 ، قسمت : 06 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال دیوید که قبلا عضو ارتش بوده حالا به عنوان محافظ شخصی در لندن کار می‎کند ، و میخواهد از شخصی معروف که هدف های بلندپروازانه دارد محافظت کند ولی دیوید در وظیفه‌ ‎ای که به ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Divorce
720p HDTV x265 » 150MB
480p HDTV » 100MB

Divorce (2016– )

6.8 / 10
5,444
ژانر : کمدی , درام
سازنده : Adam Bernstein , Jesse Peretz , Ryan Case
نویسنده : Sharon Horgan , Marina Franklin , Jzon Azari
زبان : انگلیسی
ستارگان : Sarah Jessica Parker , Thomas Haden Church , Sterling Jerins
مدت زمان : 30 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : HBO
فصل : 03 ، قسمت : 03 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان این سریال کمدی در مورد زن و شوهری می باشد که برای گرفتن طلاق از یکدیگر باید راهی طولانی را طی بکنند...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 03
The Mayor
720p HDTV » 200MB
480p HDTV » 100MB
فصل اول » قسمت 13 اضافه شد

The Mayor (2017–2018)

5.6 / 10
1,417
ژانر : کمدی
سازنده : James Griffiths , Tristram Shapeero , Kevin Bray
نویسنده : Cailan Rose , Mnelik Belilgne , Jeremy Bronson
زبان : انگلیسی
ستارگان : Brandon Micheal Hall , Lea Michele , Marcel Spears
مدت زمان : 30 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : ABC
فصل : 01 ، قسمت : 13 دانلود سریال »
خلاصه داستان : یک هنرمند هیپ هاپ در حال تلاش برای شهردار شدن می باشد تا بتواند آهنگهای خود را تبلیغ کند و برنده شود که...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
720p HDTV x265 » 250MB
480p HDTV » 150MB
فصل اول » قسمت 8 پایان فصل

A Discovery of Witches (2018– )

8.2 / 10
18,552
ژانر : درام , فانتزی , عاشقانه
سازنده : Alice Troughton , Sarah Walker , Juan Carlos Medina
نویسنده : Deborah Harkness , Kate Brooke , Charlene James
زبان : انگلیسی
ستارگان : Matthew Goode , Teresa Palmer , Valarie Pettiford
مدت زمان : 60 دقیقه
محصول : انگلستان
رده : سریال   ،   پخش از : Sky One
فصل : 01 ، قسمت : 08 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال "دایانا بیشاپ" مورخ و جادوگر ، به نسخه خطی کتاب سحر شده Ashmole 782 که تمام موجودات ماورایی به دنبال آن کتاب هستند اتفاقی دسترسی پیدا می‌کند و میخواهد معماها ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Black Sails
720p HDTV » 300MB
480p HDTV » 150MB
چهار فصل کامل » پایان سریال

Black Sails (2014–2017)

8.3 / 10
82,795
ژانر : ماجراجویی , درام
سازنده : Steve Boyum , Alik Sakharov , Lukas Ettlin
نویسنده : Robert Levine , Jonathan E. Steinberg , Heather Bellson
زبان : انگلیسی
ستارگان : Toby Stephens , Luke Arnold , Toby Schmitz
مدت زمان : 56 دقیقه
محصول : آفریقای جنوبی , آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Starz
فصل : 04 ، قسمت : 10 دانلود سریال »
خلاصه داستان : سال 1715 میلادی است و دوران طلایی دزدان دریایی. مستعمره ی سابق بریتانیا که اکنون جزیره ای بی قانون است، به دست یکی از بدنام ترین ناخدایان دزدان دریایی،ناخدا فلینت، اداره می‌شود. هم ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 04
Bodyguard Divorce The Mayor A Discovery of Witches Black Sails
The Relationtrip The General The Skeptic Mortal Thoughts Kingdom Patton Renegades