دانلود سریال Silicon Valley (2014– ) 720p HDTV x265
مشاهده در iMDBIMDB
قسمت06
لیست جوایز
امتیاز و رتبه8.5
نظرات کاربران2

اشتراک گذاری

ژانر : کمدی رده سنی : کارگردان : Mike Judge , Alec Berg , Jamie Babbit نویسنده : John Altschuler , Mike Judge , Dave Krinsky محصول : آمریکا رنگ : Color رونمایی : 6 April 2014 (USA) زمان : 28 دقیقه بودجه : - درآمد : -
خلاصه داستان : در منطقه ی بسیار ارزشمند و دارای تکنولوژی فوق پیشرفته یعنی “دره ی سیلیکان”ِ عصر جدید،افرادی که صلاحیت و توانایی به موفقیت رسیدن را دارا می باشند، کم ترین توانایی را در حفظ موفقیت ـشان دارند.کمدی ای الهام گرفته از تجربیات “مایک جاج”که در اواخر دهه ی 80 بعنوان یکی از مهندسان “دره ی سیلیکان” بوده است.
« مشاهده همه جوایز »
Golden Globes, USA
2016
Nominee
Best Television Series - Comedy or Musical
2015
Nominee
Best Television Series - Comedy or Musical
Primetime Emmy Awards
2018
Nominee
Outstanding Comedy Series
Mike Judge (executive producer) ,
Alec Berg (executive producer) ,
Clay Tarver (executive producer) ,
Jim Kleverweis (executive producer) (as Jim Kleverweis) ,
Jamie Babbit (executive producer) ,
Anthony King (co-executive producer) ,
Graham Wagner (co-executive producer) ,
Ron Weiner (co-executive producer) ,
Outstanding Directing for a Comedy Series
Mike Judge ,
Outstanding Writing for a Comedy Series
Alec Berg ,
Outstanding Casting for a Comedy Series
Jeanne McCarthy (casting director) ,
Nicole Abellera (casting director) ,
Leslie Woo (casting director) ,
Outstanding Production Design for a Narrative Program (Half-Hour or Less)
Richard Toyon (Production Designer) ,
Jaclyn Hauser (Art Director) ,
Brandi Kalish (Set Decorator) ,
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (Half-Hour) and Animation
Todd Beckett (re-recording mixer) ,
Elmo Ponsdomenech (re-recording mixer) ,
Benjamin Patrick (production mixer) ,
2017
Nominee
Outstanding Directing for a Comedy Series
Mike Judge ,
Outstanding Directing for a Comedy Series
Jamie Babbit ,
Outstanding Writing for a Comedy Series
Alec Berg ,
Outstanding Casting for a Comedy Series
Jeanne McCarthy (casting director) ,
Nicole Abellera (casting director) ,
Leslie Woo (casting director) ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Comedy Series
Brian Merken ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Comedy Series
Tim Roche ,
Outstanding Cinematography for a Single-Camera Series (Half-Hour)
Tim Suhrstedt ,
Outstanding Comedy Series
Mike Judge (executive producer) ,
Alec Berg (executive producer) ,
Michael Rotenberg (executive producer) ,
Tom Lassally (executive producer) ,
Clay Tarver (co-executive producer) ,
Dan O'Keefe (co-executive producer) ,
Chris Provenzano (co-executive producer) ,
Graham Wagner (co-executive producer) ,
Jamie Babbit (co-executive producer) ,
Jim Kleverweis (co-executive producer) ,
Carrie Kemper (supervising producer) ,
Adam Countee (supervising producer) ,
Aaron Zelman (supervising producer) ,
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (Half-Hour) and Animation
Elmo Ponsdomenech (re-recording mixer) ,
Todd Beckett (re-recording mixer) ,
Benjamin Patrick (production mixer) ,
Outstanding Production Design for a Narrative Program (Half-Hour or Less)
Richard Toyon (production designer) ,
Jaclyn Hauser (art director) ,
Jennifer Mueller (set decorator) ,
2016
Nominee
Outstanding Lead Actor in a Comedy Series
Thomas Middleditch ,
Outstanding Directing for a Comedy Series
Mike Judge ,
Outstanding Directing for a Comedy Series
Alec Berg ,
Outstanding Writing for a Comedy Series
Dan O'Keefe ,
Outstanding Writing for a Comedy Series
Alec Berg ,
Outstanding Casting for a Comedy Series
Jeanne McCarthy (casting director) ,
Nicole Abellera (casting director) ,
Leslie Woo (casting director) ,
Outstanding Comedy Series
Mike Judge (executive producer) ,
Alec Berg (executive producer) ,
Michael Rotenberg (executive producer) ,
Tom Lassally (executive producer) ,
Clay Tarver (co-executive producer) ,
Dan O'Keefe (co-executive producer) ,
Ron Weiner (co-executive producer) ,
John Levenstein (co-executive producer) ,
Jim Kleverweis (co-executive producer) ,
Carrie Kemper (supervising producer) ,
Adam Countee (producer) ,
Outstanding Production Design for a Narrative Program (Half-Hour or Less)
Richard Toyon (production designer) ,
Oana Bogdan Miller (art director) ,
Jennifer Mueller (set decorator) ,
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (Half-Hour) and Animation
Todd Beckett (re-recording mixer) ,
Elmo Ponsdomenech (re-recording mixer) ,
Benjamin Patrick (production mixer) ,
2015
Winner
Outstanding Production Design for a Narrative Program (Half-Hour or Less)
Richard Toyon (production designer) ,
L.J. Houdyshell (art director) ,
Jennifer Mueller (set decorator) ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Comedy Series
Brian Merken (editor) ,
2015
Nominee
Outstanding Directing for a Comedy Series
Mike Judge ,
Outstanding Writing for a Comedy Series
Alec Berg ,
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (Half-Hour) and Animation
Benjamin Patrick (production sound mixer) ,
Elmo Ponsdomenech (re-recording mixer) ,
Todd Beckett (re-recording mixer) ,
Outstanding Comedy Series
Mike Judge (executive producer) ,
Alec Berg (executive producer) ,
John Altschuler (executive producer) ,
Dave Krinsky (executive producer) ,
Michael Rotenberg (executive producer) ,
Tom Lassally (executive producer) ,
Dan O'Keefe (co-executive producer) ,
Clay Tarver (co-executive producer) ,
Sung-Jin Lee (supervising producer) ,
Ron Weiner (supervising producer) ,
Carrie Kemper (producer) ,
Jim Kleverweis (produced by) ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Comedy Series
Tim Roche (editor) ,
2014
Nominee
Outstanding Directing for a Comedy Series
Mike Judge ,
Outstanding Writing for a Comedy Series
Alec Berg ,
Outstanding Comedy Series
Mike Judge (executive producer) ,
Alec Berg (executive producer) ,
John Altschuler (executive producer) ,
Dave Krinsky (executive producer) ,
Michael Rotenberg (executive producer) ,
Tom Lassally (executive producer) ,
Jim Kleverweis (produced by) ,
Outstanding Main Title Design
Garson Yu (creative director) ,
Mehmet Kizilay (designer/lead animator) ,
Outstanding Art Direction for a Contemporary Program (Half-Hour or Less)
Richard Toyon (production designer) ,
L.J. Houdyshell (art director) ,
Cynthia Anne Slagter (set decorator) ,
AFI Awards, USA
2015
Winner
TV Program of the Year
American Cinema Editors, USA
2017
Nominee
Best Edited Half-Hour Series for Television
Brian Merken ,
2016
Nominee
Best Edited Half-Hour Series for Television
Brian Merken ,
2015
Nominee
Best Edited Half-Hour Series for Television
Brian Merken ,
Art Directors Guild
2019
Nominee
Half Hour Single-Camera Television Series
Richard Toyon (production designer) ,
Jaclyn Hauser (art director) ,
Andrew Sloane (assistant art director) ,
Lori West (graphic designer) ,
Steven Samanen (graphic designer) ,
Dylan J. Hay-Chapman (graphic designer) ,
Sam Ogden (set designer) ,
Brandi Kalish (set decorator) ,
2018
Nominee
Half Hour Single-Camera Television Series
Richard Toyon (production designer) ,
Jaclyn Hauser (art director) ,
Andrew Sloane (assistant art director) ,
Chris Sanford (set designer) ,
Adam Mull (set designer) ,
David A Cook (set decorator) ,
Jennifer Mueller (set decorator) ,
2017
Nominee
Half Hour Single-Camera Television Series
Richard Toyon (production designer) ,
Oana Bogdan Miller (art director) ,
Jaclyn Hauser (assistant art director) ,
Jim Yarmer (set designer) ,
Lori West (graphic designer) ,
Jennifer Mueller (set decorator) ,
2016
Nominee
Half Hour Single-Camera Television Series
Richard Toyon (production designer) ,
L.J. Houdyshell (art director) ,
Jaclyn Hauser (assistant art director) ,
Jim Yarmer (set designer) ,
Lori West (graphic designer) ,
Jennifer Mueller (set decorator) ,
2015
Winner
Half Hour Single-Camera Television Series
Richard Toyon (production designer) ,
L.J. Houdyshell (art director) ,
Jim Yarmer (set designer) ,
Dorothy Street (graphic designer) ,
Cynthia Anne Slagter (set decorator) ,
Broadcast Film Critics Association Awards
2018
Nominee
Best Actor in a Comedy Series
Thomas Middleditch ,
Best Supporting Actor in a Comedy Series
Kumail Nanjiani ,
California on Location Awards
2016
Winner
Location Team of the Year - Half Hour Television
Kelly Harris (location manager) ,
Carolyn Schultz (location manager) ,
Jeffrey Shepherd (key assistant location manager) ,
Newton Bass (key assistant location manager) ,
Karen E. Gilbert (key assistant location manager) ,
Jill L. Mitchell (key assistant location manager) ,
Tom Hogan (key assistant location manager) ,
Mandy Marion (assistant location manager) ,
Casting Society of America, USA
2017
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Series - Comedy
Jeanne McCarthy ,
Nicole Abellera ,
2016
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Series - Comedy
Jeanne McCarthy ,
Nicole Abellera ,
2015
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Pilot - Comedy
Jeanne McCarthy ,
Nicole Abellera ,
Cinema Audio Society, USA
2019
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - Half Hour
Benjamin Patrick (production mixer) ,
Elmo Ponsdomenech (re-recording mixer) ,
Todd Beckett (re-recording mixer) ,
Oren Hadar (scoring mixer) ,
Aaron Hasson (adr mixer) ,
Aran Tanchum (foley mixer) ,
2018
Winner
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - Half Hour
Benjamin Patrick (producton mixer) ,
Elmo Ponsdomenech (re-recording mixer) ,
Todd Beckett (re-recording mixer) ,
2017
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - Half Hour
Benjamin Patrick (production mixer) ,
Elmo Ponsdomenech (re-recording mixer) ,
Todd Beckett (re-recording mixer) ,
2016
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - Half Hour
Benjamin Patrick (production mixer) ,
Elmo Ponsdomenech (re-recording mixer) ,
Todd Beckett (re-recording mixer) ,
Critics Choice Television Awards
2016
Winner
Best Comedy Series
2016
Nominee
Best Supporting Actor in a Comedy Series
T.J. Miller ,
2015
Winner
Best Comedy Series
Best Supporting Actor in a Comedy Series
T.J. Miller ,
2015
Nominee
Best Actor in a Comedy Series
Thomas Middleditch ,
2014
Nominee
Best Comedy Series
Best Actor in a Comedy Series
Thomas Middleditch ,
Best Supporting Actor in a Comedy Series
Christopher Evan Welch ,
Directors Guild of America, USA
2018
Nominee
Outstanding Directorial Achievement in Comedy Series
Mike Judge ,
2017
Nominee
Outstanding Directorial Achievement in Comedy Series
Alec Berg ,
Outstanding Directorial Achievement in Comedy Series
Mike Judge ,
2016
Nominee
Outstanding Directorial Achievement in Comedy Series
Mike Judge ,
2015
Nominee
Outstanding Directorial Achievement in Comedy Series
Mike Judge ,
Gold Derby Awards
2016
Nominee
Comedy Lead Actor
Thomas Middleditch ,
Golden Maple Awards
2016
Winner
Newcomer of the Year in a TV Series Broadcasted in the US
Amanda Crew ,
2016
Nominee
Best Actress in a TV Series Broadcasted in the US
Amanda Crew ,
2015
Winner
Best Actress in a TV Series Broadcasted in the US
Amanda Crew ,
Golden Trailer Awards
2017
Nominee
Best Comedy (TV Spot / Trailer /Teaser for a Series)
Hollywood Post Alliance, US
2014
Nominee
Outstanding Visual Effects - Television
Lawson Deming (visual effects supervisor) ,
Cory Jamieson (visual effects producer) ,
Bill Parker (lead compositor) ,
Casi Blume (lead cg artist) ,
Seth Cobb (visual effects artist) ,
Online Film & Television Association
2018
Nominee
Best Comedy Series
Best Writing in a Comedy Series
2017
Nominee
Best Direction in a Comedy Series
Best Writing in a Comedy Series
2016
Nominee
Best Comedy Series
Best Direction in a Comedy Series
Best Writing in a Comedy Series
PGA Awards
2018
Nominee
Outstanding Producer of Episodic Television, Comedy
Mike Judge ,
Alec Berg ,
Jim Kleverweis ,
Jamie Babbit ,
Clay Tarver ,
Dan O'Keefe ,
Chris Provenzano ,
Graham Wagner ,
Carrie Kemper ,
Aaron Zelman ,
Adam Countee ,
2017
Nominee
Outstanding Producer of Episodic Television, Comedy
Mike Judge ,
Alec Berg ,
Jim Kleverweis ,
Clay Tarver ,
Dan O'Keefe ,
Michael Rotenberg ,
Tom Lassally ,
John Levenstein ,
Ron Weiner ,
Carrie Kemper ,
Adam Countee ,
2016
Nominee
Outstanding Producer of Episodic Television, Comedy
Mike Judge ,
Alec Berg ,
Jim Kleverweis ,
Clay Tarver ,
Dan O'Keefe ,
Michael Rotenberg ,
Tom Lassally ,
Satellite Awards
2019
Nominee
Best Actor in a Series, Comedy or Musical
Thomas Middleditch ,
2018
Nominee
Best Actor in a Series, Comedy or Musical
Thomas Middleditch ,
2016
Winner
Best Television Series, Comedy or Musical
2016
Nominee
Best Actor in a Series, Comedy or Musical
Thomas Middleditch ,
2015
Winner
Best Television Series, Comedy or Musical
2015
Nominee
Best Actor in a Series, Comedy or Musical
Thomas Middleditch ,
2014
Nominee
Best Actor in a Series, Comedy or Musical
Thomas Middleditch ,
Best Television Series, Comedy or Musical
SXSW Film Festival
2015
Nominee
Excellence in Title Design
Garson Yu ,
2014
Winner
Episodic
Mike Judge (director/creator/episode one writer) ,
John Altschuler (creator/episode one writer) ,
Dave Krinsky (creator/episode one writer) ,
Carson Mell (episode two writer) ,
Television Critics Association Awards
2016
Nominee
Outstanding Achievement in Comedy
Visual Effects Society Awards
2019
Nominee
Outstanding Compositing in a Photoreal Episode
Tim Carras ,
Michael Eng ,
Shiying Li ,
Bill Parker ,
Writers Guild of America, USA
2018
Nominee
Comedy Series
Alec Berg ,
Donick Cary ,
Adam Countee ,
Jonathan Dotan ,
Mike Judge ,
Carrie Kemper ,
John Levenstein ,
Dan Lyons ,
Carson Mell ,
Dan O'Keefe ,
Clay Tarver ,
Aaron Zelman ,
2017
Nominee
Comedy Series
Megan Amram ,
Alec Berg ,
Donick Cary ,
Adam Countee ,
Jonathan Dotan ,
Mike Judge ,
Carrie Kemper ,
John Levenstein ,
Dan Lyons ,
Carson Mell ,
Dan O'Keefe ,
Clay Tarver ,
Ron Weiner ,
2016
Nominee
Comedy Series
Amy Aniobi ,
Alec Berg ,
Mike Judge ,
Carrie Kemper ,
Sung-Jin Lee ,
Dan Lyons ,
Carson Mell ,
Dan O'Keefe ,
Clay Tarver ,
Ron Weiner ,
2015
Nominee
Comedy Series
John Altschuler ,
Alec Berg ,
Matteo Borghese ,
Jessica Gao ,
Mike Judge ,
Dave Krinsky ,
Carson Mell ,
Dan O'Keefe ,
Clay Tarver ,
Rob Turbovsky ,
Ron Weiner ,
New Series
John Altschuler ,
Alec Berg ,
Matteo Borghese ,
Jessica Gao ,
Mike Judge ,
Dave Krinsky ,
Carson Mell ,
Dan O'Keefe ,
Clay Tarver ,
Rob Turbovsky ,
Ron Weiner ,
بستن لیست جوایز

عوامل و بازیگران

مشاهده همه »

عکس ها / تریلرها

تا کنون تریلر یا عکسی قرار نگرفته است

ارسال نظر جدید

جهت ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

نظرات کاربران ( 2 نظر )

-0 +0
arman چرا صفحه لینک دانلودها باز نمیشه؟
13 آذر 1398, 23:16 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
سلام دوست عزیز فصل های قبل این سریال قرار داده شد.
13 آذر 1398, 23:53 ب.ظ
ثبت پاسخ

سریال های مشابه

720p HDTV x265 » 150MB
480p HDTV » 100MB

The Neighborhood (2018– )

6.3 / 10
3,179
ژانر : کمدی
سازنده : Mark Cendrowski , Victor Gonzalez , Jeff Greenstein
نویسنده : Jim Reynolds , Tracey Ashley , Isabelle Esposito
زبان : انگلیسی
ستارگان : Cedric the Entertainer , Max Greenfield , Sheaun McKinney
مدت زمان : 30 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : CBS
فصل : 02 ، قسمت : 09 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال مردی که از غرب آمریکا به محله ای در لس آنجلس می رود و باید خود را با شرایط جدید وفق دهدعادت کند و...
IMDB
Comment 3
Awards
Season 02
Big Mouth
720p WEBRip » 150MB
فصل دوم » قسمت 10 پایان فصل

Big Mouth (2017– )

8 / 10
43,932
ژانر : انیمیشن , کمدی , عاشقانه
سازنده : Joel Moser , Bryan Francis , Bob Suarez
نویسنده : Jennifer Flackett , Andrew Goldberg , Nick Kroll
زبان : انگلیسی
ستارگان : Nick Kroll , John Mulaney , Jessi Klein
مدت زمان : 30 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Netflix
فصل : 02 ، قسمت : 10 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان انیمیشن درمورد 2 دوست به نامهای "نیک" و "اندرو" و ماجراهایی که در دوران نوجوانی برایشان اتفاق می افتد هست و...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 02
720p HDTV » 300MB
720p HDTV x265 » 250MB
480p HDTV » 150MB
فصل اول » قسمت 13 پایان سریال

Deception (2018)

7.5 / 10
7,198
ژانر : جنایی , درام , معمایی
سازنده : Michael Lehmann , Carol Banker , Dermott Downs
نویسنده : Chris Fedak , Nelson Greaves , Brynn Malone
زبان : انگلیسی
ستارگان : Jack Cutmore-Scott , Ilfenesh Hadera , Lenora Crichlow
مدت زمان : 41 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : ABC
فصل : 01 ، قسمت : 13 دانلود سریال »
خلاصه داستان : این سریال داستان کامرون بلک،بزرگترین شعبده باز دنیاست.البته تا زمانی که مردم راز بزرگترین شعبده او را نفهمیده بودند،او را اینگونه صدا میزدند.
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Timeless
720p HDTV » 300MB
720p HDTV x265 » 250MB
480p HDTV » 150MB
فصل دوم » قسمت 12 پایان سریال

Timeless (2016–2018)

7.7 / 10
32,333
ژانر : اکشن , ماجراجویی , درام
سازنده : Greg Beeman , John F. Showalter , Holly Dale
نویسنده : Eric Kripke , Shawn Ryan , Anslem Richardson
زبان : انگلیسی
ستارگان : Abigail Spencer , Matt Lanter , Malcolm Barrett
مدت زمان : 60 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : NBC
فصل : 02 ، قسمت : 12 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان این سریال درباره‌ی یک استاد تاریخ است که توسط گروهی به خدمت گرفته می‌شود تا در یک ماموریت مخفی به همراه دو فرد دیگر به گذشته سفر کند و با جنایتکاران ناشناخته مبارزه کنند تا ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 02
Better Call Saul
720p BluRay » 300MB

Better Call Saul (2015– )

8.7 / 10
263,893
ژانر : جنایی , درام
سازنده : Vince Gilligan , Thomas Schnauz , Adam Bernstein
نویسنده : Vince Gilligan , Peter Gould , Gordon Smith
زبان : انگلیسی , اسپانیایی , ویتنامی
ستارگان : Bob Odenkirk , Jonathan Banks , Rhea Seehorn
مدت زمان : 46 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : AMC
فصل : 04 ، قسمت : 10 دانلود سریال »
خلاصه داستان : سریال "بهتره با ساول تماس بگیری" اسپین‌آف سریال "بریکینگ بد" می باشد که داستانش در مورد وکیل والتر وایت، ساول گودمن (باب ادنکیرک) و دفتر وکالت او و نحوه آشنایی ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 04
The Neighborhood Big Mouth Deception Timeless Better Call Saul
Taken 3 La piscine Rear Window El fotógrafo de Mauthausen Jacob's Ladder Snow Angels S.W.A.T.: Under Siege