دانلود سریال Black-ish (2014– ) 720p HDTV x265
مشاهده در iMDBIMDB
قسمت23
لیست جوایز
امتیاز و رتبه7.1
نظرات کاربران0

اشتراک گذاری

به روز رسانی : پایان فصل پنجم
ژانر : کمدی رده سنی : کارگردان : Anton Cropper , Ken Whittingham , Linda Mendoza نویسنده : Kenya Barris , Njeri Brown , Lisa McQuillan محصول : آمریکا رنگ : Color رونمایی : 24 September 2014 (USA) زمان : 22 دقیقه بودجه : - درآمد : -
خلاصه داستان : داستان مردیُ میبینیم که میخواد یک هویت فرهنگی برای خانواده خودش درست کنه ، Anthony Anderson نقش مرد خانواده Dre ــو به تصویر میکشه و Tracee Ellis Ross هم در نقش Rainbow همسر دو نژادی اون ظاهر میشه ، سرشون خیلی شلوغه و 4 بچه با نامهای رویی ، اندره ، جک و دایانُ دارن بزرگ میکنن که این دو تای آخری دوقلو ان ، Laurence Fishburne هم نقش پدربزرگ خونواده رو بازی میکنه...
« مشاهده همه جوایز »
Golden Globes, USA
2018
Nominee
Best Performance by an Actor in a Television Series - Musical or Comedy
Anthony Anderson ,
Best Television Series - Musical or Comedy
2017
Winner
Best Performance by an Actress in a Television Series - Musical or Comedy
Tracee Ellis Ross ,
2017
Nominee
Best Television Series - Musical or Comedy
Best Performance by an Actor in a Television Series - Musical or Comedy
Anthony Anderson ,
Primetime Emmy Awards
2019
Nominee
Outstanding Lead Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
2018
Nominee
Outstanding Comedy Series
Kenya Barris (executive producer) ,
Anthony Anderson (executive producer) ,
Laurence Fishburne (executive producer) ,
Helen Sugland (executive producer) ,
E. Brian Dobbins (executive producer) ,
Jonathan Groff (executive producer) ,
Corey Nickerson (executive producer) ,
Stacy Traub (executive producer) ,
Gail Lerner (co-executive producer) ,
Courtney Lilly (co-executive producer) ,
Jenifer Rice-Genzuk (co-executive producer) (as Jenifer Rice-Genzuk Henry) ,
Laura Gutin (co-executive producer) (as Laura Gutin Peterson) ,
Lindsey Shockley (co-executive producer) ,
Peter Saji (co-executive producer) ,
Sam Laybourne (co-executive producer) ,
Christian Lander (supervising producer) ,
Michael Petok (produced by) ,
Outstanding Lead Actress in a Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Outstanding Lead Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Outstanding Guest Actress in a Comedy Series
Wanda Sykes ,
Outstanding Contemporary Costumes
Michelle Cole (costume designer) ,
Dolores Ybarra (assistant costume designer) ,
Devon Patterson (costume supervisor) ,
2017
Nominee
Outstanding Lead Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Outstanding Lead Actress in a Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Outstanding Guest Actress in a Comedy Series
Wanda Sykes ,
Outstanding Comedy Series
Jonathan Groff (executive producer) ,
Kenya Barris (executive producer) ,
Anthony Anderson (executive producer) ,
Laurence Fishburne (executive producer) ,
Helen Sugland (executive producer) ,
E. Brian Dobbins (executive producer) ,
Corey Nickerson (executive producer) ,
Gail Lerner (co-executive producer) ,
Courtney Lilly (co-executive producer) ,
Jenifer Rice-Genzuk (co-executive producer) ,
Hale Rothstein (co-executive producer) ,
Kenny Smith Jr. (co-executive producer) ,
Laura Gutin (co-executive producer) ,
Vijal Patel (co-executive producer) ,
Emily Halpern (co-executive producer) ,
Sarah Haskins (co-executive producer) ,
Lindsey Shockley (supervising producer) ,
Peter Saji (supervising producer) ,
Michael Petok (produced by) ,
2016
Nominee
Outstanding Lead Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Outstanding Lead Actress in a Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Outstanding Comedy Series
Kenya Barris (executive producer) ,
Jonathan Groff (executive producer) ,
Anthony Anderson (executive producer) ,
E. Brian Dobbins (executive producer) ,
Laurence Fishburne (executive producer) ,
Helen Sugland (executive producer) ,
Gail Lerner (co-executive producer) ,
Vijal Patel (co-executive producer) ,
Corey Nickerson (co-executive producer) ,
Courtney Lilly (co-executive producer) ,
Lindsey Shockley (supervising producer) ,
Peter Saji (supervising producer) ,
Jenifer Rice-Genzuk (supervising producer) ,
Hale Rothstein (supervising producer) ,
Michael Petok (produced by) ,
2015
Nominee
Outstanding Lead Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Screen Actors Guild Awards
2018
Nominee
Outstanding Performance by a Male Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Outstanding Performance by an Ensemble in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Miles Brown ,
Deon Cole ,
Laurence Fishburne ,
Jenifer Lewis ,
Peter Mackenzie ,
Marsai Martin ,
Jeff Meacham ,
Tracee Ellis Ross ,
Marcus Scribner ,
Yara Shahidi ,
2017
Nominee
Outstanding Performance by an Ensemble in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Miles Brown ,
Deon Cole ,
Laurence Fishburne ,
Jenifer Lewis ,
Peter Mackenzie ,
Marsai Martin ,
Jeff Meacham ,
Tracee Ellis Ross ,
Marcus Scribner ,
Yara Shahidi ,
Outstanding Performance by a Male Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
AFI Awards, USA
2016
Winner
TV Program of the Year
African-American Film Critics Association (AAFCA)
2017
Winner
Best TV Comedy
Top 10 TV Shows
2016
Winner
Top 10 TV Shows
2015
Winner
Best TV Comedy
American Cinema Editors, USA
2018
Winner
Best Edited Comedy Series for Commercial Television
John Peter Bernardo ,
Jamie Nelsen ,
BET Awards
2019
Nominee
Best Actor
Anthony Anderson ,
YoungStars Award
Miles Brown ,
YoungStars Award
Marsai Martin ,
2018
Nominee
YoungStars Award
Marsai Martin ,
2017
Winner
YoungStars Award
Yara Shahidi ,
2017
Nominee
YoungStars Award
Marsai Martin ,
2016
Nominee
Best Actor
Anthony Anderson ,
Best Actress
Tracee Ellis Ross ,
2015
Nominee
Best Actor
Anthony Anderson ,
Best Actress
Tracee Ellis Ross ,
Black Reel Awards for Television
2019
Nominee
Outstanding Comedy Series
Outstanding Actor, Comedy Series
Anthony Anderson ,
Outstanding Actress, Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Outstanding Supporting Actor, Comedy Series
Laurence Fishburne ,
Outstanding Supporting Actress, Comedy Series
Marsai Martin ,
Outstanding Directing, Comedy Series
Tracee Ellis Ross (Director) ,
Outstanding Directing, Comedy Series
Salli Richardson-Whitfield (Director) ,
Outstanding Directing, Comedy Series
Charles Stone III (director) ,
Outstanding Writing, Comedy Series
Peter Saji (writer) ,
Outstanding Writing, Comedy Series
Steven White (writer) ,
Outstanding Guest Actor, Comedy Series
Katt Williams ,
Outstanding Guest Actress, Comedy Series
Anna Deavere Smith ,
2018
Winner
Outstanding Directing, Comedy Series
Anton Cropper ,
Outstanding Supporting Actress, Comedy Series
Jenifer Lewis ,
2018
Nominee
Outstanding Actor, Comedy Series
Anthony Anderson ,
Outstanding Supporting Actor, Comedy Series
Laurence Fishburne ,
Outstanding Actress, Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Outstanding Writing, Comedy Series
Peter Saji ,
Outstanding Guest Actress, Comedy Series
Anna Deavere Smith ,
Outstanding Guest Actress, Comedy Series
Rashida Jones ,
Outstanding Comedy Series
Anthony Anderson ,
Kenya Barris ,
E. Brian Dobbins ,
Laurence Fishburne ,
Jonathan Groff ,
Corey Nickerson ,
Helen Sugland ,
Stacy Traub ,
Jamie Nelsen ,
Heidi McGowen ,
2017
Winner
Outstanding Supporting Actress, Comedy Series
Jenifer Lewis ,
2017
Nominee
Outstanding Actor, Comedy Series
Anthony Anderson ,
Outstanding Actress, Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Outstanding Supporting Actor, Comedy Series
Laurence Fishburne ,
Outstanding Supporting Actress, Comedy Series
Yara Shahidi ,
Outstanding Guest Performer, Comedy Series
Rashida Jones ,
Outstanding Comedy Series
Lindsey Shockley ,
Peter Saji ,
Anthony Anderson ,
Kenya Barris ,
Laurence Fishburne ,
Corey Nickerson ,
Outstanding Directing, Comedy Series
Ken Whittingham ,
Outstanding Directing, Comedy Series
Kenya Barris ,
Outstanding Writing, Comedy Series
Kenya Barris ,
Broadcast Film Critics Association Awards
2018
Nominee
Best Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Best Comedy Series
Best Supporting Actress in a Comedy Series
Jenifer Lewis ,
Casting Society of America, USA
2017
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Series - Comedy
Alexis Frank Koczara ,
Christine Smith Shevchenko ,
Amanda Lenker Doyle ,
2016
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Pilot - Comedy
Alexis Frank Koczara ,
Christine Smith Shevchenko ,
Amanda Lenker Doyle (associate) ,
Cinema Audio Society, USA
2018
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - Half Hour
Tom Stasinis (producton mixer) ,
Peter Nusbaum (re-recording mixer) ,
Whitney Purple (re-recording mixer) ,
2017
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - Half Hour
Tom Stasinis (production mixer) ,
Peter Nusbaum (re-recording mixer) ,
Whitney Purple (re-recording mixer) ,
Critics Choice Television Awards
2018
Nominee
Best Comedy Series
2016
Nominee
Best Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Best Actress in a Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Best Comedy Series
2015
Nominee
Best Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
GLAAD Media Awards
2017
Nominee
Outstanding Individual Episode (in a series without a regular LGBT character)
2016
Nominee
Outstanding Individual Episode (in a series without a regular LGBT character)
Gold Derby Awards
2018
Nominee
Comedy Actress
Tracee Ellis Ross ,
Comedy Actor
Anthony Anderson ,
2017
Nominee
Comedy Series
Comedy Lead Actress
Tracee Ellis Ross ,
Comedy Lead Actor
Anthony Anderson ,
Comedy Episode of the Year
Kenya Barris (director/writer) ,
2016
Nominee
Comedy Series
Comedy Lead Actor
Anthony Anderson ,
Comedy Episode of the Year
Beth McCarthy-Miller (director) ,
Kenya Barris (writer) ,
Gracie Allen Awards
2016
Winner
Outstanding Female Actor in a Breakthrough Role
Yara Shahidi ,
Guild of Music Supervisors Awards
2019
Nominee
Best Song/Recording Created for Television
Aloe Blacc (songwriter) ,
Peter Saji (songwriter) ,
Fonzworth Bentley (songwriter) ,
Faune Chambers Watkins (songwriter) ,
Gabe Hilfer (music supervisor) ,
2016
Nominee
Best Music Supervision in a Television Musical or Comedy
Gabe Hilfer ,
Humanitas Prize
2016
Nominee
30 Minute Network or Syndicated Television
Peter Saji (writer) ,
30 Minute Network or Syndicated Television
Peter Saji (writer) ,
Image Awards
2019
Winner
Outstanding Comedy Series
Outstanding Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Outstanding Actress in a Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series
Marcus Scribner ,
Outstanding Supporting Actress in a Comedy Series
Marsai Martin ,
Outstanding Performance by a Youth (Series, Special, Television Movie or Limited Series)
Marsai Martin ,
2019
Nominee
Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series
Laurence Fishburne ,
Outstanding Performance by a Youth (Series, Special, Television Movie or Limited Series)
Miles Brown ,
2018
Winner
Outstanding Comedy Series
Outstanding Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Outstanding Actress in a Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Outstanding Supporting Actress in a Comedy Series
Marsai Martin ,
Outstanding Directing in a Comedy Series
Anton Cropper ,
2018
Nominee
Outstanding Performance by a Youth (Series, Special, Television Movie or Limited Series)
Marsai Martin ,
2017
Winner
Outstanding Comedy Series
Outstanding Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Outstanding Actress in a Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series
Laurence Fishburne ,
Outstanding Performance by a Youth (Series, Special, Television Movie or Limited Series)
Marsai Martin ,
Outstanding Writing in a Comedy Series
Kenya Barris ,
2017
Nominee
Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series
Deon Cole ,
Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series
Miles Brown ,
Outstanding Supporting Actress in a Comedy Series
Marsai Martin ,
Outstanding Performance by a Youth (Series, Special, Television Movie or Limited Series)
Miles Brown ,
Outstanding Directing in a Comedy Series
Anton Cropper ,
Outstanding Directing in a Comedy Series
Anton Cropper ,
2016
Winner
Outstanding Comedy Series
Outstanding Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Outstanding Actress in a Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Outstanding Supporting Actress in a Comedy Series
Marsai Martin ,
Outstanding Performance by a Youth (Series, Special, Television Movie or Mini-series)
Marcus Scribner ,
Outstanding Writing in a Comedy Series
Kenya Barris ,
2016
Nominee
Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series
Laurence Fishburne ,
Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series
Miles Brown ,
Outstanding Performance by a Youth (Series, Special, Television Movie or Mini-series)
Marsai Martin ,
Outstanding Performance by a Youth (Series, Special, Television Movie or Mini-series)
Miles Brown ,
2015
Winner
Outstanding Comedy Series
Outstanding Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Outstanding Actress in a Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series
Laurence Fishburne ,
Outstanding Supporting Actress in a Comedy Series
Yara Shahidi ,
2015
Nominee
Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series
Marcus Scribner ,
Kids' Choice Awards, USA
2017
Nominee
Favourite TV Show (Family)
2016
Nominee
Favorite Family TV Actor
Anthony Anderson ,
MTV Movie + TV Awards
2017
Winner
Best American Story
2017
Nominee
Next Generation
Yara Shahidi ,
Naacp Image Awards
2019
Nominee
Outstanding Comedy Series
NAMIC Vision Awards
2018
Nominee
Comedy
2017
Nominee
Comedy
2016
Nominee
Comedy
Online Film & Television Association
2018
Nominee
Best Comedy Series
Best Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Best Actress in a Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Best Guest Actress in a Comedy Series
Wanda Sykes ,
Best Ensemble in a Comedy Series
Best Direction in a Comedy Series
2017
Winner
Best Ensemble in a Comedy Series
2017
Nominee
Best Comedy Series
Best Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Best Actress in a Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Best Guest Actress in a Comedy Series
Wanda Sykes ,
Best Direction in a Comedy Series
Best Writing in a Comedy Series
2016
Nominee
Best Comedy Series
Best Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Best Actress in a Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Best Ensemble in a Comedy Series
Best Direction in a Comedy Series
2015
Nominee
Best Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Peabody Awards
2016
Winner
Entertainment and Children's Programming
People's Choice Awards, USA
2018
Nominee
Favorite TV Comedy
2017
Nominee
Favorite Network TV Comedy
2015
Nominee
Favorite New TV Comedy
PGA Awards
2017
Nominee
Outstanding Producer of Episodic Television, Comedy
Kenya Barris ,
Jonathan Groff ,
Anthony Anderson ,
Laurence Fishburne ,
Helen Sugland ,
E. Brian Dobbins ,
Vijal Patel ,
Gail Lerner ,
Corey Nickerson ,
Courtney Lilly ,
Lindsey Shockley ,
Peter Saji ,
Jenifer Rice-Genzuk ,
Hale Rothstein ,
Michael Petok ,
Yvette Lee Bowser ,
Satellite Awards
2019
Nominee
Best Television Series, Comedy or Musical
Best Actress in a Series, Comedy or Musical
Tracee Ellis Ross ,
Best Actor in a Series, Comedy or Musical
Anthony Anderson ,
2016
Nominee
Best Actress in a Series, Comedy or Musical
Tracee Ellis Ross ,
Best Actor in a Series, Comedy or Musical
Anthony Anderson ,
Teen Choice Awards
2018
Nominee
Choice TV Show: Comedy
Choice TV Actor: Comedy
Anthony Anderson ,
2017
Nominee
Choice TV Actress: Comedy
Yara Shahidi ,
Choice TV Actor: Comedy
Anthony Anderson ,
Choice: Hissy Fit
Anthony Anderson ,
2016
Nominee
Choice TV Actor: Comedy
Anthony Anderson ,
2015
Nominee
Choice TV Actor: Comedy
Anthony Anderson ,
Choice TV: Breakout Show
Choice TV: Breakout Star
Yara Shahidi ,
Television Critics Association Awards
2017
Nominee
Outstanding Achievement in Comedy
2016
Winner
Outstanding Achievement in Comedy
TV Guide Awards
2014
Nominee
Favorite New Show
Women's Image Network Awards
2015
Nominee
Outstanding Comedy Series
Writers Guild of America, USA
2016
Nominee
Episodic Comedy
Peter Saji (writer) ,
Young Artist Awards
2016
Winner
Best Performance in a TV Series - Supporting Young Actor
Miles Brown ,
Best Performance in a TV Series - Supporting Young Actress
Marsai Martin ,
2016
Nominee
Best Performance in a TV Series - Leading Young Actor (14 - 21)
Marcus Scribner ,
Outstanding Young Ensemble Cast in a Television Series
Marcus Scribner ,
Yara Shahidi ,
Miles Brown ,
Marsai Martin ,
2015
Nominee
Best Performance in a TV Series - Supporting Young Actor
Miles Brown ,
Best Performance in a TV Series - Supporting Young Actress
Marsai Martin ,
بستن لیست جوایز

عوامل و بازیگران

مشاهده همه »

عکس ها / تریلرها

تا کنون تریلر یا عکسی قرار نگرفته است

ارسال نظر جدید

جهت ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

نظرات کاربران ( 0 نظر )

سریال های مشابه

720p HDTV » 300MB
480p HDTV » 150MB
فصل اول » قسمت 10 پایان

The Mist (2017)

5.4 / 10
18,743
ژانر : درام , ترسناک , علمی تخیلی
سازنده : Guy Ferland , Nick Murphy , Adam Bernstein
نویسنده : Stephen King , Christian Torpe , Amanda Segel
زبان : انگلیسی
ستارگان : Morgan Spector , Alyssa Sutherland , Gus Birney
مدت زمان : 42 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Spike
فصل : 01 ، قسمت : 10 دانلود سریال »
خلاصه داستان : بعد از اینکه یک مه عجیب شهر را فرا میگیرد، ساکنان شهر باید با کمک یکدیگر در مقابل خطرات مه مرموز ایستادگی کنند…
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
720p WEBRip » 400MB
720p WEBRip x265 » 220MB
480p WEBRip » 150MB

Dark (2017– )

8.7 / 10
125,081
ژانر : جنایی , درام , معمایی
سازنده : Baran bo Odar
نویسنده : Baran bo Odar , Jantje Friese , Martin Behnke
زبان : آلمانی
ستارگان : Karoline Eichhorn , Louis Hofmann , Jördis Triebel
مدت زمان : 60 دقیقه
محصول : آلمان , آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Netflix
فصل : 02 ، قسمت : 08 دانلود سریال »
خلاصه داستان : سریال داستان یک بچه که با گمشدنش چهار خانواده را در جستجویی دیوانه وار برای پیدا کردنش قرار می دهد. این جستجو برای پیدا کردن مقصری هست که گناهان و رازهای یک شهر کوچک را بر ملا کرده ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 02
Bulletproof
720p HDTV x265 » 250MB
480p HDTV » 200MB
فصل اول » قسمت 6 اضافه شد

Bulletproof (2018– )

6.1 / 10
1,628
ژانر : اکشن , جنایی
سازنده : Diarmuid Goggins , Ole Endresen , Nick Love
نویسنده : Mark Greig , Nick Love , Richard Zajdlic
زبان : انگلیسی
ستارگان : Noel Clarke , Ashley Walters , Christina Chong
مدت زمان : 60 دقیقه
محصول : انگلستان
رده : سریال
فصل : 01 ، قسمت : 06 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال درباره دو پلیس با نام های بیشاپ و پیکه است، آنها سطوح مشترک زیادی دارند و هر دو باهوش، سرسخت، عاقل و غیرمنتطقی هستند که همین باعث شده یک پیوند برادرانه ی عمیق بینشان ب ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Top Gear
720p WEBRip x265 » 500MB
480p WEBRip » 350MB

Top Gear (2002– )

8.7 / 10
101,533
ژانر : کمدی ,
سازنده : Brian Klein , Phil Churchward , Nigel Simpkiss
نویسنده : Danny Baker , Lucy Guy , Paul Kerensa
زبان : انگلیسی
ستارگان : Richard Hammond , Jeremy Clarkson , James May
مدت زمان : 60 دقیقه
محصول : انگلستان
رده : سریال   ،   پخش از : BBC Two
فصل : 27 ، قسمت : 05 دانلود سریال »
خلاصه داستان : برنامه تلویزیونی تخت گاز Top Gear که در هر قسمت به معرفی جدیدترین ماشین های عرضه شده در بازار و انجام آزمایشات مختلف بر روی این ماشین ها می باشد. در این برنامه ماشین ها به طور کامل ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 27
Gomorrah
720p BluRay » 350MB

Gomorrah (2014– )

8.7 / 10
22,988
ژانر : جنایی , درام , هیجان انگیز
سازنده : Francesca Comencini , Claudio Cupellini , Stefano Sollima
نویسنده : Leonardo Fasoli , Stefano Bises , Roberto Saviano
زبان : ایتالیایی , ناپولیتان
ستارگان : Salvatore Esposito , Marco D'Amore , Fortunato Cerlino
مدت زمان : 55 دقیقه
محصول : ایتالیا , آلمان
رده : سریال   ،   پخش از : Sky Atlantic
فصل : 04 ، قسمت : 12 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال درباره خانواده‌ ساواستانو که توزیع مواد مخدر در منطقه خود را در اختیار دارند ولی توسط رقیبی بیگانه تهدید می‌ شوند و...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 04
The Mist Dark Bulletproof Top Gear Gomorrah
Blackhat Prince Avalanche The Last Legion The Happy Prince Sudden Death Fury The Pursuit of Happiness