دانلود سریال The Handmaid's Tale (2017–) 720p WEBRip
مشاهده در iMDBIMDB
قسمت04
لیست جوایز
امتیاز و رتبه8.5
نظرات کاربران0

اشتراک گذاری

ژانر : درام , علمی تخیلی , هیجان انگیز رده سنی : کارگردان : Mike Barker , Kari Skogland , Reed Morano نویسنده : Bruce Miller , Lynn Renee Maxcy , Margaret Atwood محصول : آمریکا رنگ : Color رونمایی : 26 April 2017 (USA) زمان : 60 دقیقه بودجه : - درآمد : -
خلاصه داستان : داستان سریال که در آینده روایت می شود دورانی را به تصویر می کشد که بر اثر حمله گروهی، رییس جمهور و بیشتر اعضای کنگره کشته شده و اعضای این گروه با برپا کردن کشور جدیدی به نام جمهوری Gilead در قلمرو ایالات متحده کنونی سیستم حکومتی کاملا جدیدی را بر پا کرده اند. در این سیستم جدید علاوه بر تغییرات گسترده در بخش های اداری کشور، جامعه طبقاتی جدیدی شکل گرفته که افراد در طبقات مختلف بر حسب نیاز قرار داده شده و بیشتر امتیازات و حقوق فردی گذشته آنها با تغییرات شدیدی مواجه گشته است. در این شرایط داستان مجموعه حول شخصیت زنی به نام Offred متمرکز گشته است که پس از ناکامی در فرار به کشور کانادا در طبقه خاصی به نام "خدمتکار" قرار گرفته است و با توجه به وظایف تعریف شده برای این گروه شرایط بسیار دشواری را سپری می کند....
« مشاهده همه جوایز »
Golden Globes, USA
2019
Nominee
Best Performance by an Actress in a Television Series - Drama
Elisabeth Moss ,
Best Performance by an Actress in a Supporting Role in a Series, Limited Series or Motion Picture Made for Television
Yvonne Strahovski ,
2018
Winner
Best Television Series - Drama
Best Performance by an Actress in a Television Series - Drama
Elisabeth Moss ,
2018
Nominee
Best Performance by an Actress in a Supporting Role in a Series, Limited Series or Motion Picture Made for Television
Ann Dowd ,
Primetime Emmy Awards
2018
Winner
Outstanding Guest Actress in a Drama Series
Samira Wiley ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Drama Series
Wendy Hallam Martin (editor) ,
Outstanding Production Design for a Narrative Contemporary Program (One Hour or More)
Mark White (production designer) ,
Elisabeth Williams (production designer) ,
Martha Sparrow (art director) ,
Caroline Gee (set decorator) ,
2018
Nominee
Outstanding Lead Actress in a Drama Series
Elisabeth Moss ,
Outstanding Drama Series
Bruce Miller ,
Warren Littlefield ,
Elisabeth Moss ,
Daniel Wilson ,
Fran Sears ,
Mike Barker ,
Sheila Hockin ,
Eric Tuchman ,
Kira Snyder ,
Yahlin Chang ,
Frank Siracusa ,
John Weber ,
Dorothy Fortenberry ,
Joseph Boccia ,
Margaret Atwood ,
Ron Milbauer ,
Outstanding Supporting Actress in a Drama Series
Ann Dowd ,
Outstanding Supporting Actress in a Drama Series
Yvonne Strahovski ,
Outstanding Supporting Actress in a Drama Series
Alexis Bledel ,
Outstanding Supporting Actor in a Drama Series
Joseph Fiennes ,
Outstanding Guest Actress in a Drama Series
Kelly Jenrette ,
Outstanding Guest Actress in a Drama Series
Cherry Jones ,
Outstanding Directing for a Drama Series
Kari Skogland ,
Outstanding Writing for a Drama Series
Bruce Miller ,
Outstanding Casting for a Drama Series
Sharon Bialy (casting director) ,
Sherry Thomas (casting director) ,
Russell Scott (casting director) ,
Robin D. Cook (canadian casting director) ,
Outstanding Fantasy/Sci-Fi Costumes
Ane Crabtree ,
Natalie Bronfman ,
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (One Hour)
Lou Solakofski (re-recording mixer) ,
Joe Morrow (re-recording mixer) ,
Sylvain Arseneault (production mixer) ,
Outstanding Cinematography for a Single-Camera Series (One Hour)
Colin Watkinson (director of photography) ,
Outstanding Special Visual Effects in a Supporting Role
Stephen Lebed (visual effects supervisor) ,
Brendan Taylor (visual effects supervisor) ,
Kelly Knauff (VFX producer) ,
Kelly Weisz (VFX production manager) ,
Kevin McGeagh (CG supervisor) ,
Leo Bovell (CG artist) ,
Winston Lee (compositing supervisor) ,
Xi Luo (compositor) ,
Cameron Kerr (compositor) ,
2017
Winner
Outstanding Lead Actress in a Drama Series
Elisabeth Moss ,
Outstanding Supporting Actress in a Drama Series
Ann Dowd ,
Outstanding Directing for a Drama Series
Reed Morano ,
Outstanding Writing for a Drama Series
Bruce Miller ,
Outstanding Guest Actress in a Drama Series
Alexis Bledel ,
Outstanding Production Design for a Narrative Contemporary or Fantasy Program (One Hour or More)
Julie Berghoff (production designer) ,
Evan Webber (art director) ,
Sophie Neudorfer (set decorator) ,
Outstanding Cinematography for a Single-Camera Series (One Hour)
Colin Watkinson (director of photography) ,
Outstanding Drama Series
Bruce Miller (executive producer) ,
Warren Littlefield (executive producer) ,
Daniel Wilson (executive producer) ,
Fran Sears (executive producer) ,
Ilene Chaiken (executive producer) ,
Sheila Hockin (co-executive producer) ,
Eric Tuchman (co-executive producer) ,
Frank Siracusa (co-executive producer) ,
John Weber (co-executive producer) ,
Kira Snyder (supervising producer) ,
Elisabeth Moss (producer) ,
Joseph Boccia (produced by) ,
Leila Gerstein (consulting producer) ,
2017
Nominee
Outstanding Supporting Actress in a Drama Series
Samira Wiley ,
Outstanding Directing for a Drama Series
Kate Dennis ,
Outstanding Period/Fantasy Costumes for a Series, Limited Series or Movie
Ane Crabtree (costume designer) ,
Sheena Wichary (costume supervisor) ,
Outstanding Casting for a Drama Series
Sharon Bialy (casting director) ,
Sherry Thomas (casting director) ,
Russell Scott (casting director) ,
Robin D. Cook (location casting director) ,
Outstanding Special and Visual Effects in a Supporting Role
Stephen Lebed (VFX supervisor) ,
Brendan Taylor (VFX supervisor) ,
Leo Bovell (CG supervisor) ,
Winston Lee (senior VFX compositor) ,
Martin O'Brien (VFX producer) ,
Kelly Knauff (VFX coordinator) ,
Zachary Dembinski (CG artist) ,
Mike Suta (compositor) ,
Cameron Kerr (compositor) ,
BAFTA Awards
2019
Nominee
Best International Series
Bruce Miller ,
Warren Littlefield ,
Elisabeth Moss ,
Mike Barker ,
2018
Winner
Best International
Bruce Miller ,
Warren Littlefield ,
Kari Skogland ,
Screen Actors Guild Awards
2019
Nominee
Outstanding Performance by a Male Actor in a Drama Series
Joseph Fiennes ,
Outstanding Performance by a Female Actor in a Drama Series
Elisabeth Moss ,
Outstanding Performance by an Ensemble in a Drama Series
Alexis Bledel ,
Madeline Brewer ,
Amanda Brugel ,
Ann Dowd ,
O-T Fagbenle ,
Joseph Fiennes ,
Max Minghella ,
Elisabeth Moss ,
Yvonne Strahovski ,
Sydney Sweeney ,
Bahia Watson ,
Nina Kiri ,
2018
Nominee
Outstanding Performance by a Female Actor in a Drama Series
Elisabeth Moss ,
Outstanding Performance by an Ensemble in a Drama Series
Madeline Brewer ,
Amanda Brugel ,
Ann Dowd ,
O-T Fagbenle ,
Joseph Fiennes ,
Tattiawna Jones ,
Max Minghella ,
Elisabeth Moss ,
Yvonne Strahovski ,
Samira Wiley ,
Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films, USA
2018
Nominee
Best New Media Television Series
AFI Awards, USA
2018
Winner
TV Program of the Year
African-American Film Critics Association (AAFCA)
2017
Winner
Top 10 TV Shows
American Cinema Editors, USA
2018
Winner
Best Edited Drama Series for Non-Commercial Television
Julian Clarke ,
Wendy Hallam Martin ,
American Society of Cinematographers, USA
2019
Nominee
Outstanding Achievement in Cinematography in Episode of a Series for Non-Commercial Television
Colin Watkinson ,
2018
Nominee
Outstanding Achievement in Cinematography in Episode of a Series for Non-Commercial Television
Zoe White ,
Art Directors Guild
2019
Winner
One Hour Contemporary Single-Camera Television Series
Mark White (production designer) ,
Elisabeth Williams (production designer) ,
Martha Sparrow (art director) ,
Caroline Gee (set decorator) ,
Rob Hepburn (set decorator) ,
2018
Winner
One Hour Contemporary Single-Camera Television Series
Julie Berghoff (production designer) ,
Nicolas Lepage (art director) ,
Evan Webber (art director) ,
Henry Fong (illustrator) ,
Sean Scoffield (graphic designer) ,
Theresa Shain (graphic artist) ,
Christina Kuhnigk (set decorator) ,
2018
Nominee
One Hour Contemporary Single-Camera Television Series
Andrew M. Stearn (production designer) ,
Evan Webber (art director) ,
J. Ryan Halpenny (set designer) ,
Sean Scoffield (graphic designer) ,
Mauro Iacobelli (scenic artist) ,
Christina Kuhnigk (set decorator) ,
Black Reel Awards for Television
2018
Nominee
Outstanding Guest Actress, Drama Series
Samira Wiley ,
Broadcast Film Critics Association Awards
2019
Nominee
Best Actress in a Drama Series
Elisabeth Moss ,
Best Supporting Actress in a Drama Series
Yvonne Strahovski ,
2018
Winner
Best Actress in a Drama Series
Elisabeth Moss ,
Best Drama Series
Best Supporting Actress in a Drama Series
Ann Dowd ,
C21's International Drama Awards
2017
Winner
Best Female Performance in a Drama Series
Elisabeth Moss ,
Best English Language Drama Series
Camerimage
2017
Nominee
Best Pilot
Colin Watkinson ,
Canadian Cinema Editors Awards
2019
Nominee
Best Editing in TV Drama
Wendy Hallam Martin ,
2018
Winner
Best Editing in 1 Hour Scripted
Wendy Hallam Martin ,
2018
Nominee
Best Editing in 1 Hour Scripted
Christopher Donaldson ,
Cinema Audio Society, USA
2019
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - One Hour
Sylvain Arseneault (production mixer) ,
Lou Solakofski (re-recording mixer) ,
Joe Morrow (re-recording mixer) ,
Adam Taylor (scoring mixer) ,
Scott Michael Smith (scoring mixer) ,
Mark DeSimone (adr mixer) ,
Jack Heeren (foley mixer) ,
2018
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - One Hour
John J. Thomson (producton mixer) ,
Lou Solakofski (re-recording mixer) ,
Joe Morrow (re-recording mixer) ,
Don White (foley mixer) ,
Costume Designers Guild Awards
2019
Nominee
Excellence in Sci-Fi/Fantasy Television
Ane Crabtree ,
2018
Winner
Outstanding Contemporary Television Series
Ane Crabtree ,
Critics Choice Television Awards
2018
Winner
Best Drama Series
Directors Guild of America, USA
2019
Nominee
Outstanding Directorial Achievement in Dramatic Series
Daina Reid ,
2018
Winner
Outstanding Directorial Achievement in Dramatic Series
Reed Morano ,
Joseph Boccia (unit production manager) (plaque) ,
Directors Guild of Canada
2018
Winner
Dramatic Series
Kari Skogland ,
2018
Nominee
Outstanding Achievement in Picture Editing - Television Series
Christopher Donaldson ,
Empire Awards, UK
2018
Nominee
Best TV Series
Best Actress in a TV Series
Elisabeth Moss ,
Environmental Media Awards, USA
2017
Nominee
Television Episodic Drama
Gay and Lesbian Entertainment Critics Association (GALECA)
2019
Nominee
TV Drama of the Year
2018
Nominee
TV Drama of the Year
TV Performance of the Year - Actress
Elisabeth Moss ,
GLAAD Media Awards
2018
Nominee
Outstanding Drama Series
Gold Derby Awards
2018
Winner
Ensemble of the Year
Alexis Bledel ,
Madeline Brewer ,
Amanda Brugel ,
Ann Dowd ,
O-T Fagbenle ,
Joseph Fiennes ,
Max Minghella ,
Elisabeth Moss ,
Yvonne Strahovski ,
Sydney Sweeney ,
Drama Actress
Elisabeth Moss ,
Drama Supporting Actress
Yvonne Strahovski ,
2018
Nominee
Drama Series
Drama Episode
Bruce Miller (writer) ,
Mike Barker (director) ,
Drama Supporting Actress
Ann Dowd ,
Drama Guest Actress
Marisa Tomei ,
Drama Guest Actress
Samira Wiley ,
2017
Winner
Drama Lead Actress
Elisabeth Moss ,
Drama Guest Actress
Alexis Bledel ,
2017
Nominee
Drama Series
Golden Trailer Awards
2018
Nominee
Best Drama/Action TV Series Poster
2017
Nominee
Best Drama/Action TV Series Poster
Hollywood Makeup Artist and Hair Stylist Guild Awards
2019
Nominee
Best Contemporary Makeup - Television and New Media Series
Burton J. LeBlanc ,
Talia Reingold ,
Erika Caceres ,
Best Contemporary Hair Styling - Television and New Media Series
Karola Dirnberger ,
Ewa Latak-Cynk ,
2018
Nominee
Best Contemporary Makeup - Television and New Media Series
Burton J. LeBlanc ,
Talia Reingold ,
Erika Caceres ,
IGN Summer Movie Awards
2017
Winner
Best TV Series
Best New TV Series
Best TV Drama Series
Best Dramatic TV Performance
Elisabeth Moss ,
2017
Nominee
Best Dramatic TV Performance
Alexis Bledel ,
Best TV Episode
Image Awards
2018
Nominee
Outstanding Supporting Actress in a Drama Series
Samira Wiley ,
Location Managers Guild International Awards (LMGI)
2018
Nominee
Outstanding Locations in a Contemporary Television Series
John Musikka ,
Geoffrey Smither ,
Motion Picture Sound Editors, USA
2019
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Editing - Dialogue and ADR for Episodic Short Form Broadcast Media
Jane Tattersall (supervising sound editor) ,
David McCallum (supervising dialogue editor) ,
Krystin Hunter (dialogue editor) ,
Outstanding Achievement in Sound Editing - Music Score and Musical for Episodic Long Form Broadcast Media
Yuri Gorbachow (supervising music editor) ,
Lise Beauchesne (music editor) ,
Outstanding Achievement in Sound Editing - Dialogue and ADR for Episodic Long Form Broadcast Media
Jane Tattersall (supervising sound editor) ,
David McCallum (supervising dialogue editor) ,
Brent Pickett (dialogue editor) ,
Krystin Hunter (adr editor) ,
2018
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Editing - Music Score and Musical for Episodic Short Form Broadcast Media
Yuri Gorbachow (supervising music editor) ,
Lise Beauchesne (music editor) ,
Outstanding Achievement in Sound Editing - Dialogue and ADR for Episodic Short Form Broadcast Media
David McCallum (supervising sound editor, supervising dialogue editor) ,
Jane Tattersall (supervising sound editor) ,
Dale Sheldrake (supervising adr editor) ,
Brent Pickett (dialogue editor) ,
MTV Movie + TV Awards
2019
Nominee
Best Performance in a Show
Elisabeth Moss ,
Best Villain
Joseph Fiennes ,
Online Film & Television Association
2018
Winner
Best Supporting Actress in a Drama Series
Yvonne Strahovski ,
2018
Nominee
Best Actress in a Drama Series
Elisabeth Moss ,
Best Supporting Actor in a Drama Series
Joseph Fiennes ,
Best Supporting Actress in a Drama Series
Alexis Bledel ,
Best Supporting Actress in a Drama Series
Ann Dowd ,
Best Guest Actress in a Drama Series
Cherry Jones ,
Best Guest Actress in a Drama Series
Marisa Tomei ,
Best Guest Actress in a Drama Series
Samira Wiley ,
Best Drama Series
Best Ensemble in a Drama Series
Best Direction in a Drama Series
Best Writing in a Drama Series
Best Music in a Series
Best Editing in a Series
Best Cinematography in a Series
Best Production Design in a Series
Best Costume Design in a Series
Best Sound in a Series
Best Visual Effects in a Series
2017
Winner
Best Drama Series
Best Actress in a Drama Series
Elisabeth Moss ,
Best Guest Actress in a Drama Series
Alexis Bledel ,
Best Ensemble in a Drama Series
Best Direction in a Drama Series
Best Writing in a Drama Series
Best Editing in a Series
2017
Nominee
Best Supporting Actress in a Drama Series
Ann Dowd ,
Best Supporting Actress in a Drama Series
Samira Wiley ,
Best Cinematography in a Series
Best Production Design in a Series
Best Costume Design in a Series
Best Makeup/Hairstyling in a Series
Best Sound in a Series
Best Visual Effects in a Series
People's Choice Awards, USA
2018
Nominee
Favorite TV Drama
PGA Awards
2019
Nominee
Outstanding Producer of Episodic Television, Drama
Bruce Miller ,
Warren Littlefield ,
Elisabeth Moss ,
Daniel Wilson ,
Fran Sears ,
Mike Barker ,
Sheila Hockin ,
Eric Tuchman ,
Kira Snyder ,
Yahlin Chang ,
Frank Siracusa ,
John Weber ,
Joseph Boccia ,
Dorothy Fortenberry ,
Margaret Atwood ,
Ron Milbauer ,
2018
Winner
Outstanding Producer of Episodic Television, Drama
Bruce Miller ,
Warren Littlefield ,
Daniel Wilson ,
Fran Sears ,
Ilene Chaiken ,
Sheila Hockin ,
Eric Tuchman ,
Frank Siracusa ,
John Weber ,
Joseph Boccia ,
Elisabeth Moss ,
Kira Snyder ,
Leila Gerstein ,
Margaret Atwood (producing team) ,
Dorothy Fortenberry (producing team) ,
Wendy Straker Hauser (producing team) ,
Melissa Girotti (producing team) ,
Eleanor Mendes (producing team) ,
Corrie Gudgeon (producing team) ,
Kathryn Blythe (producing team) ,
Satellite Awards
2019
Nominee
Best Television Series, Drama
Best Actress in a Series, Drama/Genre
Elisabeth Moss ,
2017
Winner
Best Actress in a Supporting Role in a Series, Miniseries or Motion Picture Made for Television
Ann Dowd ,
Best Actress in a Series, Drama/Genre
Elisabeth Moss ,
2017
Nominee
Best Television Series, Drama
Television Critics Association Awards
2018
Nominee
Individual Achievement in Drama
Elisabeth Moss ,
Outstanding Achievement in Drama
Program of the Year
2017
Winner
Outstanding Achievement in Drama
Program of the Year
2017
Nominee
Individual Achievement in Drama
Elisabeth Moss ,
Outstanding New Program
USC Scripter Award
2019
Nominee
Television
Bruce Miller (written by) ,
Kira Snyder (written by) ,
Margaret Atwood (author) ,
2018
Winner
Television
Bruce Miller (screenwriter) ,
Margaret Atwood (author) ,
Visual Effects Society Awards
2019
Nominee
Outstanding Supporting Visual Effects in a Photoreal Episode
Brendan Taylor ,
Stephen Lebed ,
Winston Lee ,
Leo Bovell ,
Outstanding Created Environment in an Episode, Commercial, or Real-Time Project
Patrick Zentis ,
Kevin McGeagh ,
Leo Bovell ,
Zachary Dembinski ,
Outstanding Compositing in a Photoreal Episode
Winston Lee ,
Gwen Zhang ,
Xi Luo ,
Kevin Quatman ,
Writers Guild of America, USA
2019
Nominee
Drama Series
Yahlin Chang ,
Nina Fiore ,
Dorothy Fortenberry ,
John Herrera ,
Lynn Renee Maxcy ,
Bruce Miller ,
Kira Snyder ,
Eric Tuchman ,
Episodic Drama
Eric Tuchman ,
2018
Winner
Dramatic Series
Ilene Chaiken ,
Nina Fiore ,
Dorothy Fortenberry ,
Leila Gerstein ,
John Herrera ,
Bruce Miller ,
Kira Snyder ,
Wendy Straker Hauser ,
Eric Tuchman ,
Lynn Renee Maxcy ,
New Series
Ilene Chaiken ,
Nina Fiore ,
Dorothy Fortenberry ,
Leila Gerstein ,
John Herrera ,
Bruce Miller ,
Lynn Renee Maxcy ,
Kira Snyder ,
Wendy Straker Hauser ,
Eric Tuchman ,
بستن لیست جوایز

عوامل و بازیگران

مشاهده همه »

عکس ها / تریلرها

ارسال نظر جدید

جهت ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

نظرات کاربران ( 0 نظر )

سریال های مشابه

iZombie
720p HDTV » 300MB
720p HDTV x265 » 250MB
480p HDTV » 150MB

iZombie (2015–)

7.9 / 10
53,734
ژانر : کمدی , جنایی , درام
سازنده : Michael Fields , Jason Bloom , Dan Etheridge
نویسنده : Mike Allred , Chris Roberson , Diane Ruggiero
زبان : انگلیسی
ستارگان : Rose McIver , Malcolm Goodwin , Rahul Kohli
مدت زمان : 42 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : The CW
فصل : 05 ، قسمت : 07 دانلود سریال »
خلاصه داستان : قهرمان سریال لیو مور (رز مکلور)، یک دانشجوی پزشکی است که در می‌یابد زامبی بودن مزایایی دارد و از آنجایی که می تواند از مغز انسان ها تغذیه کند تا کنترل خودش را به دست بگیرد، تصمیم م ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 05
Agents of S.H.I.E.L.D.
720p WEBRip » 350MB
720p HDTV » 300MB
720p HDTV x265 » 250MB
480p HDTV » 150MB

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013–)

7.5 / 10
182,811
ژانر : اکشن , ماجراجویی , درام
سازنده : Kevin Tancharoen , Jesse Bochco , Billy Gierhart
نویسنده : Maurissa Tancharoen , Jed Whedon , Joss Whedon
زبان : انگلیسی
ستارگان : Clark Gregg , Ming-Na Wen , Chloe Bennet
مدت زمان : 45 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : ABC
فصل : 06 ، قسمت : 05 دانلود سریال »
خلاصه داستان : باری دیگر در نقش قدیمی اش بنام مامور Phil Coulson حضور خواهد داشت و وی افرادی را از سراسر جهان برای حضور در گروهی ویژه بنام S.H.I.E.L.D جمع اوری می کند . این گروه در مورد نیرو های ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 06
720p HDTV x265 » 150MB
480p HDTV » 100MB

Schooled (2019–)

7 / 10
1,448
ژانر : کمدی
سازنده : David Katzenberg , Jay Chandrasekhar , Lea Thompson
نویسنده : Kerri Doherty , Matt Edsall , Marc Firek
زبان : انگلیسی
ستارگان : Tim Meadows , Bryan Callen , AJ Michalka
مدت زمان : 30 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : ABC
فصل : 01 ، قسمت : 13 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال در دهه 90 میلادی استاد دانشگاهی به نام "ویلیام پن" با وجود رفتار بی قاعده و زندگی شخصی دیوانه وارش ، قهرمانی برای دانش آموزانش هست و...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
720p WEBRip x265 » 150MB
480p WEBRip » 100MB
فصل اول » قسمت 10 اضافه شد

The Other Two (2019–)

7.4 / 10
1,039
ژانر : کمدی
سازنده : Chris Kelly , Andrew DeYoung , Anu Valia
نویسنده : Chris Kelly , Sarah Schneider , Jordan Firstman
زبان : انگلیسی
ستارگان : Heléne Yorke , Drew Tarver , Case Walker
مدت زمان : 30 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : COMEDY CENTRAL
فصل : 01 ، قسمت : 10 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال بازیگری و خواهرش که قبلا رقصنده حرفه ای بوده میخواهند جایگاهشان را در جهان پیدا کنند ، در این بین درگیر مشکلات برادر 13 سالشان که یکباره به شهرت اینترنتی رسیده هستند و ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Class
720p HDTV » 300MB
480p HDTV » 150MB
فصل اول » قسمت 8 (پایان فصل ) اضافه شد

Class (2016)

7 / 10
3,569
ژانر : درام , علمی تخیلی
سازنده : Edward Bazalgette , Philippa Langdale , Wayne Yip
نویسنده : Patrick Ness
زبان : انگلیسی
ستارگان : Katherine Kelly , Greg Austin , Jordan Renzo
مدت زمان : 45 دقیقه
محصول : انگلستان
رده : سریال   ،   پخش از : BBC Three
فصل : 01 ، قسمت : 08 دانلود سریال »
خلاصه داستان : مدرسه Coal Hill یکی از جاهای بخصوص Doctor Who از اولین قسمت بوده است. اما حالا نگاه دقیق تری به این مدرسه میکنیم و داستان روز به روز آن را دنبال خواهیم کرد. داستانی که دانش آموزان ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
iZombie Agents of S.H.I.E.L.D. Schooled The Other Two Class
Bad Times at the El Royale The Maze Runner Crazy/Beautiful Monte Carlo Silent Hill: Revelation La piscine The Adventures of Robin Hood